Príspevok č. 18. Saša Pueblo – Snové vedomie
Mám veľkú radosť, že sme konečne našli tú správnu cestu, ktorá nám umožní prienik ľudského vedomia do snového vedomia. Museli sme viacerí prekonať odpor k použitiu technických prostriedkov ako sú spínače, motorčeky, kazetové nosiče ap. Museli sme nabrať odvahu k určitému špecifickému druhu meditácií, ktoré pred nami málokto robil. Nebolo sa kde poučiť, museli sme podstúpiť riziko prvolezcov. Teraz, keď už máme niekoľko mesiacov výcviku za sebou, sme už istejší, že postup je správny a dokážeme ho zvládnuť. Na prieniku do nočného vedomia sa aktívne podieľajú šiesti dobrovoľníci. Niekto sarkasticky poznamenal, že sme zbor samovrahov. Našťastie nikto zatiaľ neskončil na psychiatrii, aj keď tieto meditácie nútia človeka ísť na hranicu duševnej únosnosti. Na druhej strane, takéto duševné dobrodružstvo je adrenalín sám o sebe. Ďalej pri nácviku sme sa prepracovali aj k zvieraciemu nočnému vedomiu, čo človeka ešte viac potešilo.

Príspevok č. 19. Saša Pueblo – Základné poznatky prieniku do snového vedomia
1. Do ľudského snového vedomia prenikáte na základe toho, že sa programujete pred spánkom, aby váš spánok bol ľudský a hlboký. Keď nedokážete spať hlbokým spánkom, treba ísť spať fyzicky unavený, prípadne si pred spaním dajte pohár vína. Môžete užiť aj čaj z bylín, ktoré pôsobia ukľudňujúco. Možná je aj tabletka.
2. Na technické zariadenia, ktoré v noci fungujú, sa nesmiete počas noci zobúdzať. Prvú a druhú noc si zvykáte na technické zariadenia a sem tam sa zobudíte. Ďalšie noci sa nesmiete zobúdzať na zapnuté zariadenia. V opačnom prípade by ste si otvárali zvieracie nočné vedomie.
3. Keď chcete cvičiť zvieracie nočné vedomie, treba naopak spať na tvrdej podložke, hladný, počas dňa sa pár hodín vyspite, užite bylinky, ktoré človeka aktivujú. Snažíte sa o plytký spánok a časté prebúdzanie sa. Pred spánkom sa programujte, aby ste spali nekľudne a zobúdzali sa na každé šuchnutie.
4. Tréning nočného zvieracieho vedomia sprevádzajú nepríjemné stavy ospalosti, ktoré musíte silou vôle prekonávať. Dostavuje sa nutnosť krátkeho hlbokého spánku počas dňa. Kľudne si spánok zo začiatku doprajte. No postupne spánok počas dňa skracujte. Ďalej sa objavujú silné bioenergetické gule hlavne v ústnej dutine. Tieto sa naučíte rozpúšťať do systémov tela (nervstvo, lymfatické a krvné riečište). Keď je bioenergie z nočného prieniku priveľa, tak prostredníctvom cvičení Či kung školy ho napustíte do kostí. Nenapúšťajte zbytočne do kostnej drene, nebezpečenstvo poškodenia.
5. Po prevedení určitých cvičení, či už otvorenie ľudského nočného alebo zvieracieho vedomia, si dávajte niekoľko dní pauzu, aby si váš mozog na zmeny zvykol.
6. Čo sa týka počtu budení, je vhodné sa zobúdzať v polhodinových intervaloch a to 12 krát počas noci vždy na dve minúty. Toto je len odporúčanie, ktoré treba prispôsobovať vášmu naturelu.

Príspevok č. 20. Saša Pueblo – Nočné meditácie
Vytvorili a odskúšali sme nasledovné postupy prenikania do ľudského nočného vedomia (platia všeobecne pre každého cvičiaceho):

Spánkové laloky
Kazetový magnetofón, spínač, budenie 12 krát za noc vždy po 2 minúty. Na kazete sú nahraté šamanské bubny a zvuk zvončeka. V nahrávke sa striedajú v polminútových intervaloch šamanské bubny a zvončeky. Takto odporúčame spať 3 noci.

Zadný mozog
Kazetový magnetofón, spínač, elektrická rozvodka, blikajúce obyčajné svetlo do tváre. Budenie 12 krát za noc vždy po 2 minúty. Vlastným hlasom nahráte názvy hadov a štrkot kľúčov. Aplikovať 3 noci.

Temenný mozog
Kazetový magnetofón, spínač, elektrická rozvodka, hadička do úst, do ktorej sa vstrekuje určitá dávka bylinkového roztoku podľa vlastného výberu 12 krát za noc. Budenie 12 krát za noc vždy po 2 minúty. Vlastným hlasom nahráte názvy kostí a búchanie kosťou po drevenej podložke. V nahrávke sú striedané názvy kostí a búchanie v polminútových intervaloch.

Predný mozog
Kazetový magnetofón, spínač, elektrická rozvodka, fén na studený vzduch, okolo fénu uzavretý tunel, na konci tunela vzduchom zdvíhateľný uzáver, v tuneli voľná kombinácia aromatických olejčekov, samočinné zapnutie fénu a uvoľnenie arómy do tváre. Vlastným hlasom nahráte na kazetu rozprávanie o oblakoch a tarotových kartách. V nahrávke sú striedané cykly oblakov a tarotových kariet po pol minúte. Budenie v noci 12 krát po 2 minúty.

Malý mozog
Kazetový magnetofón, spínač, elektrická rozvodka, vibrujúci motorček na produkciu kyslíka alebo iné vibrujúce zariadenie, ktoré umiestnite v noci na nohy, ruky a iné časti tela. Vlastným hlasom nahráte na kazetu názvy rozprávok a škrabanie mikrofónu o papierovú podložku. V nahrávke sa striedajú polminútové cykly rozprávok a škrabanie. Spúšťanie v noci 12 krát po 2 minúty.

Miecha
Kazetový magnetofón, spínač, elektrická rozvodka, technické zariadenie, ktoré pohybuje postupne prstom jednej ruky, ďalšiu noc prstom druhej ruky a potom jednej aj druhej nohy. Spúšťanie kazety a pohybu 12 krát po 2 minúty. Vlastným hlasom nahráte na kazetu názvy stromov a šušťanie lístia. V nahrávke sa striedajú polminútové cykly názvov stromov a šušťania lístia.

Pridaj komentár