Naďalej pokračujem v nácviku snových stavov. Ako som už spomínal, zlom nastal v otvorení snových spomienok, ktoré sú uložené v mozgu človeka. K snovej mysli je možné sa dostať, pokiaľ si dokážete navodiť biochemické pochody tak, ako sa dejú v noci. Teda totálne utíšenie mysle, ale aj dýchania. Je to pocit zomierajúcej osoby. Môžete to nacvičovať aj tak, že sa na diaľku skoncentrujete na zomierajúcu osobu v štádiu klinickej smrti. Na sny pôsobí mechanizmus emócií a túžob.

Cez deň si treba dávať dobrý pozor po čom túžite a na čo napríklad nadávate. Emóciami určujeme snovému svetu, čo má riešiť v snoch. Pokračujem v nácviku čistenia snového archívu od nežiaducich snov či už vlastných, alebo cudzích. Neustále si uvedomujem, že snové obrazy treba prekódovať veštecky do reality. Teda keď sa mi sníva o peniazoch, tak to vždy znamená v realite niečo iné, ako peniaze. Pokročil som ďalej v tom, že som si začal otvárať snovú myseľ počas liečení iných osôb a zároveň som to začal spájať so sexuálnymi predstavami a pocitmi rôzneho druhu. V psychológii je tento nočný snový stav popísaný ako stav tvorenia snových milencov. V snoch prežívate dokonalé sexuálne zážitky aj s dosiahnutím pohlavných efektov ako je orgazmus a stoporenie.

V mágii sa tento jav popisuje ako vytvorenie inkuby a sukkuby. Tieto bioenergetické objekty sa tvoria pomocou sexuálnych fantázií počas spánku. V niektorých kláštoroch v stredoveku prepukali doslova epidémie takýchto sexuálne a snovo vytvorených objektov. Mňa však zaujíma niečo iné a to schopnosť navodiť si tieto stavy počas dňa pri otvorení snovej mysle a navodenia stavu sexuálnych predstáv. Príliš sa to podobá špeciálnemu smeru rainbow reiki. Aj pri týchto technikách sa vytvárajú podobné objekty ako inkuby a sukkuby. Ovšem tento úkaz sa deje počas dňa s otvorením si snovej pamäte. Bude zaujímavé sledovať, ako sa tieto techniky osvedčia pri bioenergetických liečbach. Ďalej som skúšal otvoriť si snovú myseľ aj počas aplikovania autohypnotických techník a myslím si, že navodené stavy boli výrazne silnejšie. Tiež budem skúmať vplyv snovej mysle na techniku autohypnózy.

Pridaj komentár