Sisa – Smútok –2003-07-03 13:24:47


Dobrý deň, veľmi pekne by som Vás chcela poprosiť o vyhonotenie mojej karmy.Som navonok veľmi smutný človek, a sama neviem prečo, neviem vôbec prejaviť radosť, tak ako by som si želala.

Saša Pueblo – Smútok –2003-07-07 21:22:59


Rad sa na to pozriem. Definujte, co rozumiete pod slovom karma, aby sme sa nemylili. Vyplnte DC1 a poslite na moju mailovu adresu. Saša Pueblo

Saša Pueblo – Smútok –2003-07-14 20:08:26


Vestecky profil
Aeromantia
Vasim zivotnym cielom je pracovat a pracovat. Dokazete vobec oddychovat? Pred svetom sa bojite uzit si zivota. Chcete ho zit stale v praci.
Bibliomantia
Stastny osud by Vas cakal, keby ste sa viac venovali nabozenskym veciam. Sebe samej a oddychu. Jednoducho sa vediet zastavit a dat si zakusok a chvilu hladiet do dialky.
Capnomantia
Mam pocit, ze dokazete zmenit svoj doterajsi zivot. Jednoducho je toho uz dost.
Daphnomantia
Takymto sposobom zivota nemate cas ani na hlboke city, ktore by ludia okolo Vas potrebovali. Zato dostavaju maximalnu starostlivost. To nie je vsetko.
Dominomantia
Mali by ste byt trosku lahostajnejsia. Nemysliet si, ze keď nebudete tvrdo pracovat, tak svet skonci. Chce to urcitu davku arogancie. Povedzte si: Aj ja som tu, nielen Vy.
Fyllordomantia
Pred svetom skryvate romanticky rozmer svojej povahy. Potrebu vychutnat si zivot ako bezstarostna princezna. Doprajte si takyto zivot. Mate na to pravo.
Neckromancia
Vasi predkovia Vas varuju, ze Vase okolie povazuje Vasu pracovitost za samozrejmu a nakoniec si Vas nebudu ani vazit. Saša Pueblo

Sisa – Smútok –2003-11-11 12:52:55


Ďakujem veľmi pekne, rada by som zmenila svoj život, ale neviem zatiaľ ako. Prosím Vás môžte sa pozrieť na môj zdravotný stav?Ďakujem a prjem všetko dobré. Silvia

Saša Pueblo – Smútok –2003-11-17 17:20:52


Skuste napisat co by ste vo svojom zivote chceli zmenit, s cim ste nespokojna a ako by ste to zrealizovali. Skusme sa o tom pobavit. Zdravie vam spravim neskorsie. Saša Pueblo

Sisa – Smútok –2003-11-21 13:35:41


Dobrý deň, ja sama naozaj neviem, čo by som menila na svojom živote.Mám syna a manžela, ktorých veľmi ľúbim. Je pravda, že do domu ktorého som sa nasťahovala som nemienila zostať. Stále som si myslela, že musím od tiaľ odísť. Keď zostal môj manžel na invalidnom dôchodku, akoby sa vo mne niečo zlomilo a ja som zrazu bola s naším bývaním spokojná. Keď sa však vydala moja švagriná, ktorú mám rada všetko sa zmenilo.Minulý rok sa odsťahovala. Domček sme postupne zvelaďovali a zväčšili. Plánujem ešte pristaviť izbu. Neviem či sa nám to podarí. So svojou prácou som spokojná až na medziľudské vzťahy, ktoré ma strašne zraňujú. Veľmi rada chodím do nášho kostolíka na sväté omše. Veľmi to pomáha.Pred pár rokmi som veľmi túžila po druhom dieťatku. Mojím prianím je, aby sme boli zdravý, hlavne manžel. Pozdravujem Vás, Silvia.

Pridaj komentár