Zdroj: www.aeclectic.net

Tarotové karty, ktoré umožňujú napojenie sa na druhú osobu a môžu účinne pôsobiť na spomienky a konanie dotyčnej osoby.

Tarotové karty som si rozložil pred seba a v skutočnosti som z nich nemal dobrý pocit. Ako keby sa usilovali prinútiť moju myseľ robiť to, čo si želá osoba, ktorá tieto tarotové karty vytvorila. Ešte som z kariet cítil neochotu ustúpiť a stoj čo stoj presadiť svoj vplyv, respektíve vplyv osoby, ktorá s týmito tarotovými kartami pracuje. Toľko pocity. Na tarotových kartách som si všimol, že všetky postavy sú ženy a majú holé poprsie. Tak isto z kariet bolo cítiť, ako keby slnko zapadalo alebo vychádzalo. Pod obrázkom na tarotovej karte sa nachádzajú znaky židovskej abecedy a tiež astrologické značky. Začal som sa rituálne zbližovať s týmito kartami.

Karty sa ujali aktívne ritualistiky a nútili ma, aby som uznal ich silu. Požadovali v mojej mysli sexuálne predstavy s postavami žien a konať tak, ako rozhodnú tieto karty. Túto násilnú ritualistiku som zastavil a začal som tarotové karty prinucovať, aby sa podriadili môjmu vplyvu. Vedome sa karty uzavreli a odmietali spolupracovať. Začal rituálny súboj. Položil som v predstavách na stôl sviečku a okolo sviečky som rozložil množstvo rozmanitých kamienkov. Zároveň som zobral v predstavách kocky a začal ich hádzať na karty.

Začal som si predstavovať, ako ich trhám a spaľujem nad plameňom sviečky. Duch z kariet sa začal podriaďovať rituálu prinucovania. Odteraz boli ochotné pracovať pre mňa. Dotyčná osoba, ktorá vytvorila tieto karty, má v neurónoch postavy týchto polonahých žien. S týmito kartami sa zisťuje, ako presadiť svoj vplyv u danej osoby. Je vhodné, aby ste mali už odcvičené techniky dvojníka. Vtedy sú veštecké výkony efektívnejšie. Ďalej tieto karty vyžadujú, aby ste mali kladný vzťah k moslimom a moslimskej viere založenej na Alahovi. Pred užívaním týchto kariet odporúčam čítať korán. Cítiť z nich ženskú materinskú lásku, ale aj schopnosť manipulovať s pocitmi a cieľmi iných osôb, hoci v ich prospech.

Pridaj komentár