Pred začatím meditácie som požiadal svoje vnútro o spoločnú meditáciu. Po chvíli čakania sa predo mnou zjavuje postava skrvaveného démona zahaleného do čierneho plášťa.

Uteká preč a zahadzuje čierny plášť na všetko dookola. Všetko sa oblieklo do čiernej farby, ako keby ste zakryli stoly a stoličky čiernou látkou. Na povrchu tejto čiernej tmy sa objavujú drobné diamanty. Nádherne sa vynímajú na čiernom zamate smrti.

Znenazdajky oživuje lúč svetla každý diamant. Z takto preteplených diamantov sa zrodí nový život v podobe novorodeniatok. Nad celou tou nádherou sa zjavuje obraz bohorodičky, ktorá postupne berie jedno dieťa za druhým a snaží sa ich nasýtiť mliečnou dráhou svojich prsníkov. Postupne k nej prichádza jedno dieťa za druhým a za určitý okamih sú v všetky v jej náručí.

Priestorom odchádza k rozkvitnutej lúke a tu nechá každé dieťa samopašne pobehovať. Deti šantia a nevnímajú, že behajú po starom pohrebisku. Dupot a možnosť reinkarnácie zobúdza kostry mŕtvych ľudí. Tieto kosti sú úplne priesvitné a každá z nich ľahučko a bezbolestne preniká do tela dieťaťa. Postupne prerastajú telami detí. Nečakane sa deti menia na zvieratá, ktoré chaoticky pobehujú po lúke. Pokračuje prerastanie duší teraz do zvieracej podoby detí.

Všetko sa prudko mení a okolo sú už dospelí ľudia, ktorí stratili zvieraciu podobu. Po chvíli sú z dospelých ľudí starci a stareny. Všetci do jedného mrú. Objavuje sa kostolná veža a množstvo pohrebov naraz. Objavuje sa démon a jeho čierny zamatový plášť, ktorý všetko zakrýva. Do tejto čierňavy sa rodí obrovské bielučké dieťa. Čiernota ho nežne ovinie a v tú chvíľu sa všetko mení na kozmický priestor plný planét a hviezd.

Pridaj komentár