Zuzka – Manžel – 2003-09-09 13:44:02


Dobrý deň,
aký problém mám ja? Mám problémy so vzťahmi. Som jedináčik, v detstve som bola sexuálne obťažovaná príbuzným. Bolo to „len“ obchytkávanie. Trvalo to niekoľko rokov. Celé roky som mala problémy s mužmi, bála som sa ich. Doteraz mám problém s cudzími ľuďmi. Neznášam príliš blízky kontakt. Teraz som vydatá a niekedy v manželstve dosť trpím. Mám prísneho manžela, často ma kritizuje za rôzne hluposti, vyžaduje odo mňa veci, ktoré ani on sám nedodriava a niekedy mám pocit, že sa ku mne správa nadradene. Pred rokom sa mi vrátim atopický ekzém, ktorý som mala od detstva. Veľmi sa mi zhoršil. Myslím, že je to od psychického napätia. Ďakujem.

Saša Pueblo – Manžel – 2003-09-15 19:09:04


Vyplnte si prosim dotazniky DC1a DC5 a poslite ich na moju emailovu adresu. Potom sa rad budem venovat vasim problemom. Saša Pueblo

Saša Pueblo – Manžel – 2003-09-23 20:07:18


Povaha Zuzana
Ste hystericka povaha so silnymi bioenergiami v ustnej dutine. Charakterizuje vas obraz laskavosti a ochoty s kazdym sucitit a byt stastna.
Povaha Peter
Je epilepticko-hystericka povaha. Charakterizuju ho obrazy mat rad zenske telo a vyzivat sa v sexualnej stranke zivota. Dalsi obraz je charakterizovany urcitou poruchou povazovat vsetky za soplave deti.
Sexualne centrum Zuzana
Je ulozene v podbrusi a to hovori o silnych zenskych prejavoch. Charakterizuje ich obraz byt neustale obdivovana a uspokojovana zaujmom muza. Hanblivost vsetko stupnuje.
Sexualne vedomie Peter
Je ulozene v hlave. Bioenergia silne prudi a jeho spravanie je vyrazne muzske. Charakterizuje ho obraz zaujmu nieco spravit a chovat sa ako tvrdy muz.
Sexualne podvedomie
Vznika v detstve za ucasti tych, ktori sa o dieta staraju.
Zuzana je charakterizovana ako vzrusivost na statnych a silnych muzov, az zbozne uctievanie muzskej sily a podrobenost. Pozicia otroka. Povrchova sexualita je viazana na chlapa ako hora, ktory vas z vasne „zje na veceru“. Pohlavna vzrusivost je orientovana na muzske pohlavie a tiez az posvatna ucta. Citovost je uzavretost do seba.
Partner a jeho vzrusivost je viazana na zeny s vnutornym fluidom. Povrchova vzrusivost – na pasivnost zeny. Pohlavna vzrusivost – ocakavana ucta k svojmu pohlaviu. Citova uroven je uzavreta.
Neviem, co by ste chceli, sadli ste si dokonale, ostatni mozu iba zavidiet.
Dominomantia
Aby bolo vsetko este lepsie, treba vsadit viac na sexualnu stranku vasho zivota, ktora by mala prerast do vsetkeho. Skuste nazriet do poslednych prispevkov Tantra sekcie. Saša Pueblo

Zuzana – Manžel – 2003-09-24 13:36:12


Ďakujem, pozriem sa na tú tantru. V poslednej dobe sa náš vzťah s manželom veľmi zlepšil a môže to byť aj vďaka tomu, že som sa ukľudnila a prestala som brať veci tak príliš vážne. Ešte raz ďakujem.

Saša Pueblo – Manžel – 2003-09-29 21:15:33


Keď sa na tantru pozriete a mozete aj na Sexualnu skolu, tak dajte vediet. Prajem vasmu vztahu vela emocii. Saša Pueblo

Pridaj komentár