Znovu som si sadol do svojho meditačného kresla a požiadal som vnútro o spoločnú meditáciu. Chvíľu som čakal a potom sa objavili v mojej predstave dve ruky. Tieto dve ruky sa navzájom dotýkali a prstami vytvárali na seba tlak. Pripadalo mi to ako cvičenie akupresúry. V odbornej ezoterickej literatúre sa to nazýva aj módi. V ďalšej časti vnútornej meditácie sa obidve ruky začali dotýkať rôznych objektov. Tieto objekty sa nachádzali v tme a tak som vnímal iba povrch rôznych predmetov.

Na základe pocitov prstov som si potom jednotlivé objekty dokázal aj predstaviť. V tme som zacítil, že ruky sa dotýkali ženského tela. Samozrejme, že išlo o príjemné pocity s nádychom erotiky. Uvedomujem si, že život na určitý čas v slepote môže byť aj nevšedný zážitok. Prežívanie všetkého iba dotykom je mimoriadne príjemné. Potom sa ruky ocitajú v operačnom sále, vnárajú sa do vnútra tela a dotýkajú sa jednotlivých orgánov priamo v tele človeka. Mám určité obavy, aby som nenarušil chod niektorého orgánu. Asi by som nechcel byť chirurgom. Je to veľká zodpovednosť.

Moje bioenergetické ruky sa ocitajú v mojom byte a pokúšajú sa ohmatávať steny a nábytok v izbe. Moc dobre vyciťujem a zároveň si spomínam na pocity z jednotlivých predmetov v izbe. Moje ruky sa po určitom čase vydávajú na potulky do vonkajšieho prostredia a spomínam si na hmatové spomienky pri dotyku zábradlia, kľučiek a iných predmetov. V predstave sa moje ruky preniesli do prírody a tu sa dotýkam stromov, kvetov a kmeňov.

Po určitom čase sa ruky vracajú do miestnosti, kde sedím a začínajú sa dotýkať povrchu môjho tela a hlavne tváre. Keď sa nasýtili dotykov, tak sa ponárajú do môjho vnútra. Po chvíli mám pocit, že ruky sa zväčšili do metrových rozmerov. Tieto obrovské ruky ma nadnášajú. Po týchto pocitoch sa z dvoch rúk stáva jedna ruka a táto zapúšťa korene do zeme. Zároveň na tejto gigantickej ruke vyrastajú drobné ruky. Každá drobná ruka drží nejaký menší predmet. Mám pocit, že drobné ruky z veľkej ruky zberám ako zrelé hrušky. Zároveň malé ruky vysádzam okolo veľkej ruky a teším sa, keď tieto drobulinké ruky vyrastú na veľké ruky. Po vysadení nastáva v mojej mysli príjemná spavá nálada. Je mi príjemne a blažene.

Pridaj komentár