Môj problém sa týka si myslím psychického stavu, nakoľko mám pocit, že život stráca zmysel (nemyslím na samovraždu len pre informáciu) a všetko je stereotyp a monotónne, občas mávam depresie. Vnútorne niečo pociťujem, že by som potreboval niečo zmeniť, ale neviem, ktorým smerom sa uberať a či prípadnou zmenou napr. v zamestnaní by som si neuškodil.

Pri vešteckom prieniku do vášho podvedomia som našiel poškodenie neurónových oblastí slaboprúdom z elektrotechniky. Je treba ovládnuť toto poškodenie, aby nemalo do budúcna následky na psychický stav.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky časti tela. Zdravotne v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je uvoľnený a už teraz sú potrebné terapie u psychológa.

Povaha
Ste klasicky usadený psychickými prejavmi v strednom mozgu. Väčšina dnešných ľudí je usadená v tejto oblasti. Odtiaľ ide spojka do ústnej dutiny. Hovoríme o hysterickej povahe, ktorú sprevádzajú obrázky osoby, ktorá sa zaujíma o techniku. No zároveň cítiť, že prišlo k poškodeniu psychiky v neurónových oblastiach. Máte tu taký stav ako opravári elektrospotrebičov a elektroniky, rádioamatéri ap. Psychické prejavy sú u bežných ľudí zo 7 vrstiev neurónov. U vás je to vytesnené poškodením slaboprúdom na jednu hornú vrstvu. Tento stav sa v ezoterike nacvičuje ako špeciálne vedomie s určitými špeciálnymi prvkami správania. Máte asi príliš citlivú psychiku. Podobne na tom bol aj J. Silva. Bol športovec a opravár elektrospotrebičov. Podstúpil špeciálne psychoterapie, stabilizoval svoju psychiku a potom robil terapie známe ako Silvove.

Sexus
Sexuálne centrum máte energeticky usadené vo veľkom mozgu, teda určité ciele a ambície mimo rodinné väzby. Charakterizuje to obrázok zamilovania sa do počítačových hier a ich hrdiniek.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Nachádzam tu obrázky, ako sa vy osobne meníte na elektronického robota.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Aj tu cítiť, že je to pomiešané a ničené elektrotechnikou.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Žiadne schémy, ani obrazy. naznačuje to na slabé abstraktné a logické vnímanie sveta.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Tu je všetko v poriadku. Bežný štandard.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Vy tu máte uložené informácie o technike a technickom pokroku.

Astrológia karmy
Skúmam vplyv karmy ľudí, ktorí vás počas embryonálneho vývoja ovplyvnili. Je tam karma športového pretekára, zároveň karma zvieraťa.

Astrológia miechy
V tejto oblasti vnímam iba drobné postavy anjelov. Úspešné osoby tu majú veľkých anjelov.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Sú tu malé zvieratá, osoby so životnou vitalitou tu majú veľké zvieratá.

Astrológia ganglií
Máte tu stredne veľkú postavu naplnenú hmyzom. Teda slušná tvorba nápadov v živote.
Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všetko sa v snoch mení na technické zariadenia. To nie sú práve vhodné snové pochody.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Hazardérstvo, zámerné dokazovanie, čo znesiete.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hračky technického charakteru. Povrchová vzrušivosť: na ženy z počítačových hier a technické pomôcky. Pohlavná vzrušivosť: podobne. Citová vzrušivosť: roboty z hier. No nie veľmi vhodné sexuálne podvedomie pre partnerský život.

Duchovná úroveň
Okolo vás sú kvietky, prílišná morálka a etika. Naučte sa ju kontrolovať vhodným spôsobom.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď ovládnete svoje čudné psychické stavy, pochopíte, ako fungujú a naučíte sa ich používať. Bližšie Silva škola na stránke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.