Najväčší problém mám asi psychický. Liečim sa u psychiatričky viac rokov. Najprv to bolo na diagnózu panického strachu a teraz je to už generalizovaná podoba strachu. Najväčší problém je s prežívaním strachu asi zo smrti. Najviac mám problém, že čo keď mi v tele niečo vypovie funkčnosť a v tej sekunde nastane smrť. V plnom rozsahu si uvedomujem, že to nemá svoju podstatu, ale keď to nastane, mám problém sa od toho odosobniť.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Blízka osoba mimoriadne negatívne zasiahla do vášho osudu. Máte predpoklady pre to, aby ste sa venovali duchovnosti na prírodný spôsob.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetky orgány v tele. V oblasti pankreasu je veľa geometrických kresieb, čo naznačuje na poškodené bunky. Vo vašej blízkosti bola osoba, ktorá vás zámerne všeličím trávila (kúsky pokazeného mäsa, jar, hnojivo). Tak isto sú chémiou poškodené lymfatické uzliny.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Ste skoncentrovaná na seba. Slabá koncentrácia na objekty okolo seba.

Povaha
Vaše psychické prejavy vychádzajú z oblasti miechy v chrbtici. Energetická spojka ide na povrch úst, celej hrude a brucha. Hovoríme tomu čakrové miesta. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá túži žiť meditačne a prírodne podľa rituálov.
Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade plno obrazov šamanov, šamanských tradícií.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade samé šamanské rituály a nechuť žiť ako dnešní bežní ľudia.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Na povrchu schopnosť komunikácie s magmatizmom zeme.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Karma silne veriacich kresťanských osôb, bežná dedinská žena, karma osoby, ktorá robila čudné rituály, ktoré ju zničili.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Ste trvalo vyosená z tela von. Vnímam to ako výron energie z tvárovej časti. Následok niektorého druhu Reiki zasvätenia. 7 astrálnych vrstiev obsahuje obrázky šamanských národov a ich obradov.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Nedostatočný zápis do kostí zo dôvodu, že ste často v stavoch klinickej smrti a aurické telo vychádza z fyzického tela. Trvalo fungujete až príliš stíšená. Netvorí sa dostatočný posmrtný záznam o vás do kostí.

Astrológia miechy
Charakterizuje to obrázok drobných anjelov, ktorí vás vedú skôr k neúspechu a problémom. Zase osoba vo vašom živote, ktorá vám poškodila túto oblasť fyzickým násilím.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Cítiť tu veľké zvieratá a životnú silu a vitalitu zdolávať prekážky.

Astrológia ganglií
Veľká postava plná hmyzu. Teda predpoklad pre dobré nápady a riešenia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Neustály súboj s konkrétnou osobou, ktorá vás chce zničiť ako pomstu niekomu, že vás splodil. Treba túto oblasť riešiť.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Ako keby ste nemohli preniknúť psychikou do vonkajšieho sveta a dosiahnuť úspech.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na mužov. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: starať sa o seba. Vhodné sexuálne podvedomie pre partnerský život.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa štvorcov. Traumou bola osoba, ktorá vás vychovávala. Nebola celkom psychicky v poriadku.

Duchovná úroveň
Sivastá farba je okolo vás, štandardná morálka.

Hviezdy, šťastný osud
Venovať sa meditáciám a ezoterike.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem veľmi pekne, som Vám vďačná, za ochotu a námahu.

Pridaj komentár