Jsem vdaná 12 let, ale nerozumíme si, necítím z jeho strany žádnou lásku, něhu, mám pocit, že jenom dávám, starám se o domácnost a o potřeby manžela a dětí. Nemáme si spolu o čem povídat, lišíme se především v názorech na domácnost, výchovu, velkým problémem je sex, nebaví mě skutečně s ním a mám pocit, že mě jenom používá. Můžete mi prosím popsat moji sexualitu, jsem frigidní podle manžela nebo v pořádku a jen si vzájemně nevyhovujeme? Moc děkuji za vaši pomoc.

Veštecky som sa pozrel na stav vášho sexuálneho podvedomia. Je mi moc ľúto, ale zostalo nerozvinuté. Vývoj sexuálneho libida sa zastavil na úrovni malého dievčatka.

Zdravotný stav
Nenachádzam nič choré, celkovo zdravá osoba.

Psychický stav
Aurický obal je silne ukotvený okolo fyzického tela. Teda psychika je dlhodobo stabilná. Vaša psychika je extrémne skoncentrovaná na deti, totálny odpor voči mužom.

Povaha
Vaše psychické pochody vychádzajú zo stredného mozgu, ktorý je v strede hlavy. Tu ste dlhodobo usadená. No nie je tu žiadna psychická spojka buď do úst, temenného mozgu, mozočku alebo hlasiviek. Bežne to u ľudí býva. S niečím takým som sa ešte nestretol. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je psychicky dieťaťom a odmieta sex a mužskú spoločnosť.

Sexus povahy
Vnímam tu obrázky detskej sexuality a nerozvinutosti sexuálneho podvedomia. Vývojovo ste zostali na úrovni detskej erotiky.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a je celkovo slabé. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je po psychickej stránke sexuálne nedospelá.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Je tu obrovské hračkárstvo a a vy ako malé dieťa s cumlíkom v ústach. Nedovyvíjaná osobnosť.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade je dieťa ako si kreslí obrázky planét a hviezd.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Žiadne tendencie k abstraktnému mysleniu.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. U vás sú prázdne a bez obalu. Čo tiež nebýva bežné.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Žiadny zápis. Do kostí sa nezapisuje, čo sa deje vo vašom tele. Bez reinkarančných príležitostí. Ste čiastočne v neustálom stíšení a to vašu psychiku vyosuje von z tela. Rané štádiá klinickej smrti a utišovania.

Astrológia miechy
Vnímam tu drobné postavičky anjelov. Úspešní ľudia tu majú veľké okrídlené postavy.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Vnímam drobné zvieracie tvary. Nachádzajú sa u ľudí, ktorí majú menej životnej energie.

Astrológia ganglií
Vôbec nerozvinuté. Dobre rozvinuté bývajú u ľudí s dobrými nápadmi.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Všade zabíjate mužov a všetky veci a celý svet meníte na veľké hračkárstvo.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Jediným cieľom je dobre sa vyspať a byť dieťaťom medzi deťmi.

REAKCIA NA PROFIL

Vážený pan Pueblo, Děkuji Vám za vypracování sex. profilu, chtěla bych se zeptat, 1. jestli je možné v tomto životě moji situaci nějak změnit, ovlivnit…dieťa,ktoré odmieta sex a mužskú společnost, nerozvinuté sexuální libido, povaha usazená v strednom mozgu bez psychických spojek…2. můžete mi prosím trochu blíže vysvětlit astrologii kostí – bez neinkarnačních příležitostí, bez zápisu, stádium klinické smrti a utišovania…jak to, že se moje sex.podvědomí nevyvinulo? Prázdné astrální tělo?3. pomohla by mi nějaká regresní terapie? Mám v podvědomí nějaký blok, který by šel odstranit? Chtěla jsem v květnu absolvovat Dragomireckého kurs regrese, neublíží mi to? A bude mi to k něčemu prospěšné?

Jediné, čo by Vám pomohlo, sú sexuálne terapie, ktoré by dohnali, čo príroda a rodičia zanedbali. Jednoducho vo vnútri ste zostali dieťaťom a z toho vyplývajú určité skutočnosti.

Pridaj komentár