Nedarí sa mi otehotnieť. Raz som už bola tehotná, bábätko nám zomrelo na 11. deň života na perforáciu tenkého čreva – rok 2004. Navštevujem gynekológiu. Užívam Siofor kvôli zvýšenému inzulínu (polycystické vaječníky).

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na to, prečo nemôžete otehotnieť. Zistil som zvláštne sa správajúcu pečeň a labilnú hormonálnu sústavu. Nestabilné prostredie.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo všetky časti veľkého mozgu, v poriadku.

Diagnostika stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie, krvné vlásočnice, nervové dráhy, lymfatické riečište: kyvadlo obkreslilo všetky časti týchto oblastí, v poriadku.

Diagnostika hormonálnych žliaz: kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy. Máte nestabilnú hormonálnu sústavu. Teraz je v stave disharmónie a kolíše to až na hranicu lekársky zistiteľnej chorobnosti.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň a maternicu. Odhadujem, že pečeň prekonala niečo na spôsob žltačky a nepracuje štandardne. Spracováva veľké množstvo toxicity v tele. V tele je príliš čisto. Hypofýza by potrebovala na výrobu látok tiež určitú toxicitu, no nie je z čoho. V maternici a vaječníkoch cítiť oddelenosť činnosti epifýzy a vaječníkov. Síce všetko beží normálne, ale na oplodnenie nereaguje epifýza správne a nepodporí ďalšie kroky. Pečeň sa pozmenila a doslova vládne v tele svojským spôsobom.

Diagnostika telových dutín: krv a kostná dreň v poriadku. Lymfatický mok v poriadku. Medzibunková tekutina v poriadku.

Diagnostika imunitná: všetko v poriadku.

REAKCIA NA PROFIL

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď. Chcela by som Váš ešte veľmi poprosiť o radu, či pri mojom probléme sa dá ešte otehotnieť, prípadne ako sa to dá liečiť.Veľmi pekne ďakujem.

Myslím, že by ste sa mali preliečit už nielen kvôli tehotenstvu, ale aj možným budúcim zdravotným problémom. Hormonálna sústava sa dá liečiť u lekárov, antikoncepcou, ale aj prírodnými látkami. Bude závisieť od vás, ktorým smerom sa vydáte. Saša Pueblo

Pridaj komentár