Mojím problémom je hypotyreóza (autoimun.ochorenie) stabilizovaná cca 3 roky, pravidelne užívam tyroxín, alergické ochorenia, alergia na lepok a iné potraviny…bezlepková diéta asi mesiac, užívam antihistaminiká.

Pri vešteckom nahliadnutí do vášho organizmu som zistil, že vaším problémom sú jednoznačne obličky a boli označené ako najhoršie miesto v tele. Zaujímajte sa o liečbu obličiek u liečiteľov.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo neobkreslilo neurónové plochy na povrchu šedej kôry veľkého mozgu. Žiadnu plochu. Problémom je nedostatočná tvorba mozgovomiešneho moku, ktorý obmýva mozog. Kyvadlo odmietlo obkresliť tiež dutiny, v ktorých sa mok tvorí. Silné ukladanie toxicity do tejto oblasti hlavy.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo bez problémov. Všetko v poriadku.

Diagnostika mozoček: kyvadlo neobkreslilo túto oblasť, zase problém s miešnym mokom.

Diagnostika miechy: kyvadlo neobkreslilo túto časť, problémom je tvorba moku.

Diagnostika ganglie tela: kyvadlo neobkreslilo ganglie, ani v hlave ani pri orgánoch tela. Všade v gangliách vnímam ostré trojuholníky, čo naznačuje na trvalo poškodené neuróny. Ich funkcie neboli prevzaté inou oblasťou neurónov.

Diagnostika brušný mozog: kyvadlo obkreslilo, všetko v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: krvné vlásočnice vo všetkých častiach tela sú v poriadku. Kyvadlo však neobkreslilo hrubšie žily a cievy. Zúžený prietok, zanesenie a nečistoty. Poškodenie stien hlavných žíl a ciev.

Diagnostika nervové zakončenia: kyvadlo obkreslilo v poriadku.

Diagnostika lymfatického systému: lymfatické riečište bolo obkreslené, nie však uzliny. Tie sú zanesené a zle fungujú. Sú v nich vápenaté usadeniny. Pravdepodobne už bežiaca chorobnosť.

Diagnostika hormonálne žľazy: kyvadlo neobkreslilo žiadnu z hormonálnych žliaz. Všade sú disharmónie, nie lekársky diagnostikovateľná choroba.

Diagnostika orgánov tela: všetky orgány boli kyvadlom obkreslené okrem obličiek. Veľmi zle čistia krv a organizmus namiesto nich spracováva toxicitu v pečeni.

Diagnostika telových tekutín: krv v tele je v norme, aj kostná dreň. Lymfatická miazga je plná toxínov, baktérií a mikroorganizmov. Veľmi nekvalitný lymfatický mok, ktorý produkuje pečeň, ale tá má iné starosti s toxicitou.

Diagnostika tukový orgán: tuk neprodukuje 22 užitočných látok. Naberá do seba toxicitu, ktorú nespracujú obličky.

Diagnostika toxicity: v organizme sa ukladá veľké množstvo toxicity z dôvodu slabej aktivity obličiek.

Diagnostika imunitná: zlá situácia v lymfatickom riečišti. Imunita proti problémovým bunkám je v poriadku.

Pridaj komentár