Začínam sa znepokojovať zdravím. Ultrazvuk ukázal cystu na pravom vaječníku. Po mesiaci cysta síce praskla, zmenšila sa, ale vytvorili sa ďalšie malé, ale už na obidvoch stranách. Tumor markery negatívne, hormonálny profil v poriadku. Všetko v poriadku. Odporúčanie lekára: gravidita, ak nie, tak Diane 35 ako liečba, o 3 mesiace ďalšie vyšetrenie. Môžete sa mi na to, prosím, pozrieť, ak budete mať ochotu a čas? Vopred ďakujem.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel na stav vášho organizmu. Problémové oblasti sú: podbrušie, hormonálne žľazy celkovo, mozogovomiešny mok, protibakteriálna imunita. Odporúčam veštecký výkon na zistenie príčin tohto ochorenia, potom špeciálnu diagnostiku podbrušia a následne návrh terapií na ozdravenie.

Diagnostika veľký mozog: kyvadlo obkreslilo neuróny šedej kôry veľkého mozgu. Všetko v poriadku.

Diagnostika stredný mozog: kyvadlo obkreslilo neuróny tejto oblasti v poriadku.

Diagnostika mozoček: všetko v poriadku.

Diagnostika miecha: všetko v poriadku.

Diagnostika brušný mozog: všetko v poriadku.

Diagnostika ganglií: kyvadlo neobkreslilo ganglie v kĺbových spojoch. Sú značne nefunkčné a môžu spôsobovať zlé riadenie kĺbových spojov. Ostatné ganglie v poriadku.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo obkreslilo krvné riečište. Neobkresľovalo v oblasti sleziny, kĺbov a maternice.

Diagnostika nervové riečište: kyvadlo neobkreslilo nervové zakončenia do kĺbov, do vaječníkov. Čiastočné bloky nervových dráh k vaječníkom a maternici.

Diagnostika lymfatické riečište a uzliny: kyvadlo neobkreslilo lymfatické uzliny a riečište v oblasti podbrušia. Uzliny sú zničené a riečište zhrubnuté.

Diagnostika hormonálna sústava: kyvadlo neobkreslilo epifýzu a hypofýzu v hlave, štítnu žľazu, prištítne telieska, vaječníky, nadobličky, slinné žľazy, žlčník a pankreas. Celkovo treba celú sústavu začať razantne liečiť. Prípadne overiť u lekára, ako je na tom hormonálna sústava. Podľa môjho odhadu už viac ako disharmónia.

Diagnostika mozgovomiešny mok: kyvadlo neobkreslilo mok v mozgu a mieche. Tak isto neobkreslilo dutiny, v ktorých sa tvorí táto tekutina.

Diagnostika krvi: kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň a biele krvinky, lymfatická plazma v poriadku. Kostná dreň iba slabá disharmónia.

Diagnostika tukový orgán: tuk tela neprodukuje požadovaných 22 druhov látok, nelieči telo, zbytočne prepcháva živinami orgány tela. Už chorobný stav, treba liečiť.

Diagnostika orgánov tela: kyvadlo neobkreslilo z orgánov slezinu, iba disharmonický stav.

Diagnostika imunity: lymfatická mriežka tela v poriadku. Oblasť mandlí nebola obkreslená. Nosné mandle neobkreslené, lymfatické uzliny v poriadku, detská žľaza nebola obkreslená, tiež slepé črevo, ženská žliazka v podbruší. Celkovo už chorobnosť protibakteriálnej imunity. Protibakteriálna imunita je paralyzovaná v podbruší. Nepôsobí sem. V kĺbových spojoch príliš agresívna aktivita. V slezine agresívna aktivita a ničenie. Imunita proti zhubným bunkám celkovo dobre pôsobí do všetkých oblastí. Čiastočne je oslabená do mozgu, príliš agresívna až chorobná do oblasti vaječníkov a maternice. Tu je aj veľa odumretých buniek.

Pridaj komentár