Zaujíma ma veštecký pohľad na partnerský život mňa a môjho manžela. Zvažujem, kde je u nás problém, že manžel reaguje tak ako reaguje. Snažila som sa prísť veci na koreň, no bohužiaľ sa mi zdá, že asi mám ja na náš vzťah skreslený, subjektívny pohľad. Snažila som sa problémy rozobrať s manželom. No zdá sa mi, že klame. Je to v ňom? Alebo to robí zámerne? Potrebujem Vašu pomoc, nezávislého človeka, ktorý by sa na náš vzťah pozrel a objektívne povedal, čo sa deje, prípadne ako je možné tomu pomôcť? A či je vôbec možné pomôcť. Za vašu pomoc vám vopred ďakujem.

Veštecky som sa pozrel na váš vzájomný vzťah. Našiel som iba vaše túžby o veľkej láske. Mali by ste žiť to, čo sa v skutočnosti žiť dá.

Zdravotný stav on
Manžel by sa mal zaujímať o krvotvorbu, kostnú dreň. Disharmonické stavy. Mal by sa ináč stravovať. Užívať lieky a bylinky na krvotvorbu.

Zdravotný stav ona
Mali by ste sa zaujímať o žalúdok. Je to najhoršie miesto v tele. Zmeniť stravovacie návyky a užívať lieky do tejto oblasti. Príliš agresívne žalúdočné šťavy.

Psychický stav on
Aurický obal je silne zväčšený okolo fyzického tela. Dotyčný je príliš zameraný na fyzické, duchovné je potlačované.

Psychický stav ona
Aurický obal je zväčšený okolo fyzického tela. Ste príliš zameraná na fyzické a svoje telo. Potreba venovať sa niečomu ako joga a pestovať aj duševné vo vnútri vás.

Povaha on
Je psychicky usadený v strednom mozgu. Z neho ide spojka do ústnej dutiny. Pôjde o hysterickú povahu, ktorá niečo preháňa alebo naopak, bagatelizuje. Charakterizuje to obrázok osoby zameranej na fyzickú existenciu. Trochu je zamilovaný do seba a na seba upriamuje pozornosť.

Povaha ona
Ste psychicky usadená v brušnom mozgu. Väčšina ľudí sú usadení v strednom mozgu. Teda to značnej miery konáte pudovo a inštinktívne. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zameraná na klasický spôsob života, strava, spánok, práca. O citoch a duchovnosti iba snívate a rojčíte.

Sexuálne podvedomie ona
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Počas života sú možné zmeny. Celková vzrušivosť: na hmotný svet. Povrchová vzrušivosť: na zlato. Pohlavná vzrušivosť: na mužské pohlavie. Citová vzrušivosť: na pohodlie.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na seba a svoje ja. Trochu egocentrik. Povrchová vzrušivosť: práca. Pohlavná vzrušivosť: na zbrane a všetko s armádou. Citová vzrušivosť: zažiť dobrodružstvo.

Celkovo nemáte predpoklady vytvoriť hlbšie citové väzby. Jednoducho to nemáte v sebe, hlavne partner.

Aký je človek on
Silne negatívne ladená osoba. Jeho zmýšľanie je až príliš naplnené konať deštrukciu.

Aký je človek ona
Okolo vás je aura oblá. Ste pozitívne ladená osoba. Aj tu môžu vznikať oblasti nezhôd.

Láska
Nenachádzam okolo vás srdiečko. Vy iba harmónia a partner strieda harmóniu a silnú partnerskú deštrukciu. Vy máte občas tendenciu narušovať vzťah.

Teda pokiaľ prídu do vášho života problémy, tak vzťah nemá čo držať pokope. Nevytvorili ste si hlbšie puto.

Čo by zlepšilo vzťah on
Mal by sa o seba viac starať. Pokúsiť sa mať rád hlavne vaše dieťa. Mal by sa snažiť o prejavy lásky a nedokazovať si, že všetko sám zvládne. Mal by sa viac zaujímať o prírodu a trávenie času v prírode.

Čo by zlepšilo vzťah ona
Prestať snívať o nemožnom. Veľká láska sa konať nebude a nemôže, pretože partner nemá romantické predstavy o vzťahu. Viac sa zaujímať o domácnosť a vytvoriť estetické prostredie. Partner to ocení. Mali by ste prejaviť záujem o vojenské veci a všetko, čo súvisí so zápasením. Nezaškodilo by aj trochu žiarlivosti.

Pridaj komentár