Neviem sa orientovať vo svojom podvedomí, mám strach z emócií, ťažko sa sústreďujem na akúkoľvek činnosť a neviem akou cestou mám ďalej kráčať. Som plná pochybností, neverím sebe ani ľuďom okolo, som často nervózna. Stále sa vraciam do predchádzajúceho zamestnania – neviem čo sa stalo, obviňujem seba aj iných, nedokážem odpustiť. Niekedy pochybujem aj o mojich známych, neviem, či im môžem dôverovať. Pomôžte mi prosím, už nevládzem. Čo mám urobiť, aby som našla vnútornú vyrovnanosť a pokoj?

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia. Je dôležité uvedomiť si, že nie je dobré ísť proti podvedomiu a robiť si, čo sa vám chce. Vaše túžby a ciele nerešpektujú vašu prirodzenosť.

Zdravotný stav
Mali by ste si preventívne preliečiť celú hormonálnu sústavu. Disharmonické stavy nadobličkovej žľazy. Detská žľaza pri hrudnej kosti vykazuje mierne astmatické stavy. Určité disharmónie sú v lymfatickej sústave. Ostatné v poriadku. Najhorším miestom sú nadobličkové žľazy. Všetko je iba disharmonické, nie choré.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela. Terapie u psychológa nutnosťou. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá bez príčiny nenávidí všetkých a všetko. Zároveň je tu nekontrolovateľná snaha robiť iným zle. Riziková oblasť, ktorú treba nutne liečiť.

Povaha
Bežní ľudia sú usadení v strednom mozgu, vy ste usadená vo všetkých oblastiach naraz. Teda psychika ako u kozmonautov, ktorí boli určitý čas v kozme. Máte psychicky spojené všetky neurónové oblasti a to šedú kôru veľkého mozgu, stredný mozog, mozoček, miechu a ganglie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá nemá záujem o bežný život a zároveň odmieta žiť to, čo je vnútorným svetom určené. Pomohlo by vám, keby ste sa venovali problematike kozmu a všetkému, čo s ním súvisí. Ľudia s takýmto typom psychiky musia žiť ináč.

Sexus povahy
Sexuálne centrum je usadené v mozgu a ide o mužské sexuálne centrum. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má určité ambície, ale nedostatok trpezlivosti. Keď sa nedarí, tak je snaha ubližovať iným. Treba sa to naučiť ovládať. Treba študovať postupy úspešných ľudí a marketing. Celkovo vaše sexuálne predstavy a energie ničia okolie. Treba to uzavrieť do svojho vnútra.

Pred narodením
Počas tehotenstva vašej matky prílišný pohyb, nervozita a nepokoj. Vytvorenie inej psychiky ako u bežných ľudí.

Astrológia veľkého mozgu
Všade kozmické schémy a predstavy vychádzajúce z hĺbky kozmu. Váš nezáujem o svoje hlboké podvedomie. Snaha uniknúť čítaním a fantáziou do svojich túžob.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam astrálne neuróny stredného mozgu. Všade astrálne kozmické schémy, ktoré valcujú vaše osobné túžby víťaziť za každú cenu. To sa hovorí „ísť hlavou proti múru“.

Astrológia mozočku
Všetko tu likvidujete, chcete si tam dosadiť predstavy lásky a dobroty. Na konci ste si dosadili predstavu veľkej šéfky. V skutočnosti tu majú byť úplne iné schémy, ktoré vedú do reálneho kozmu. Idete proti svojej prirodzenosti a to vlastnými túžbami. Naučte sa počúvať svoje hlboké podvedomie, iba vtedy vás čaká šťastný osud.

Astrológia miechy
Chcete donútiť svoje podvedomie, aby robilo to, čo ako človek chcete dosiahnuť. To sa vám nepodarí, následky sú také, že táto oblasť vám zámerne pripravuje nepríjemné udalosti.

Astrológia brušného mozgu
Tu máte rozvinuté astrologické schémy a predstavy, ale sú vaším prístupom silne izolované.

Astrológia ganglií
Máte tu snahu túto oblasť využiť pre svoje ciele. Táto oblasť vám poskytuje zlé rady. Znovu nechcete akceptovať svoju prirodzenosť.

Astrológia snová
Skúmam vaše snové podvedomie. Veštecky dekódujem hlbokú podstatu vašich snov. V snoch vás podvedomie prinútilo žiť to, čo máte v podvedomí. Cez deň vám to blokuje byť úspešnou.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov v rodostrome. V rode osoba, ktorá tak isto ako vy nerešpektovala podvedomie, na čo doplatila osudovo.

Sexuálne podvedomie
Skúmam vaše najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na hviezdy na oblohe. Povrchová vzrušivosť: na seba a strach zo seba. Pohlavná vzrušivosť: je silne ničivá a agresívna. Citová vzrušivosť: na vlastné fantázie a ciele. Takéto sexuálne podvedomie nedokáže vytvoriť harmonické vzťahy s mužmi a tiež s okolím.

Trauma
Okolo vás je veľa kruhovitých špirál. Teda ste mimoriadne traumatická pre svoje okolie. Prehnané ambície, ktoré nie sú dostatočne podložené odbornosťou a potrebou tvrdo pracovať.

Duchovná úroveň
Ste až príliš morálna a etická, naučte sa svoje prehnané morálne zásady kontrolovať. Len tak je možný úspech.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď sa podriadite podvedomým mechanizmom a naučíte sa psychohygiene.

REAKCIA NA PROFIL

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Prečítala som si to niekoľkokrát. Tušila som, že som pre svoje okolie traumatická – budem na sebe pracovať. Čo sa týka psychiky ako u kozmonautov, tak ma to veľmi prekvapilo. Neviem, čo to znamená a neviem, čo s tým ďalej. Naštudujem si to.  Môžem sa Vám v prípade nejasností ozvať?

Áno, môžete sa ozvať. Skúste na sebe popracovat. Držím Vam palce. Zmeňte svoj osud. Saša Pueblo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.