Ráda bych pochopila minulou příčinnost současného stavu a směr, ke kterému tato situace vede. Zajímá mě, do jaké míry ovlivňuji svůj zdravotní i psychický stav já sama např. minulými životy a do jaké míry jej ovlivňují pozitivní i negativní energie v mé přítomnosti.

Intuitívne som sa začal zaoberať najskôr vašou fyzickou stránkou. Našiel som problémovú oblasť a to brzlík. Ide o určitú formu astmy, ktorá je spojená so silným výronom bioenergie do pľúc. V krvi je veľa oxidu uhličitého a málo kyslíka. No ako dobre tušíte, všetko začína vo vašej psychike.

Diagnostika Silva objekty: geometrické tvary sa objavujú v oblasti podbrušia. Jedná sa o oblasť lymfatických dráh a uzlín v pohlavných orgánoch.

Diagnostika reiki bioenergie: bioenergiu váš organizmus aktívne tvorí, ale ju aj zosáva a to všade.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmietlo obkresliť vaječníky, lymfatické riečište a lymfatické uzliny. Všade disharmónie a možné zdravotné problémy.

Diagnostika Silva údržba: všade v organizme vládne chaos, neporiadok. Každý si tam robí, čo chce. Slabá údržba a celková dezorganizácia.

Diagnostika automatickou kresbou: hrubá a rozsiahla kresba sa tvorí pri detskej žľaze a možno ju považovať za chorú, teda potrebnú liečiť. Dá sa predpokladať, že máte určitý druh astmy a silné bioenergetické vyžarovanie do celého tela. Idú u nej doslova lúče bioenergie. Treba liečiť a aktívnou terapiou upraviť.

Diagnostika rezonančná: objavuje medzi predným a temenným mozgom v štrbine štruktúry, ktoré môžu byť v budúcnosti nepríjemné. Organizmus to vie zatiaľ vďaka prehnanej imunitnej reakcii ničiť a likvidovať. Imunitná reakcia je kvôli astmatickým stavom.

Diagnostika echolokačná: organizmus nevracia echolokačnú odozvu a tá sa stráca vo všetkých orgánoch. Príčinou je lymfatický systém a uzliny, ktoré sú vo veľkom rozsahu pozmenené. Lekársky by sa to muselo potvrdiť. Vhodná je úprava denného režimu, pravidelné posilňovanie, vegetariánstvo a iný spôsob života.

Diagnostika astrálna: po tele sa objavuje veľa postavičiek madony s dieťaťom, no organizmus to stíha likvidovať. Madona znamená zhubné a neštandardné bunky. Organizmus síce stíha, no je ich v tele akosi moc. Vaječníky – červená postava a zápalové procesy.

Diagnostika totemovým zvieraťom: totemové zviera chodilo okolo vás a nechcelo vás liečiť. Keď sa zahryzlo, tak skolabovalo. V organizme je z dôvodu vytekania astmatických bioenergií do pľúc nedostatok kyslíka a prevláda oxid uhličitý.

Diagnostika hlasivky: označená za chorú bola detská žľaza – brzlík.

Diagnostika aurická: do oblasti brzlíka ide z aurického obalu okolo vás špirála. Chorobný stav.

Diagnostika najhoršieho miesta: čierny štvorec sa objavil v oblasti brzlíka.

Diagnostika špiritistická: celú liečbu treba začať v psychike, potom liečiť brzlík a následne zmeniť životný štýl.

Diagnostika autopilota: neurónové oblasti (šedá kôra mozgu, miechy, brušného mozgu) sú buď pasívne, alebo devastujú celý organizmus.

Pridaj komentár