Môj najväčší problém sa týka sexuálneho vzťahu s partnerom. Sme spolu cca 5 rokov, pred pôrodom som nemala chuť na milovanie, po pôrode sa to ešte zhoršilo, prerástlo to až k odporu, ani dotyky nedokážem prijímať, nakoľko viem, kam povedú.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho sexuálneho podvedomia. Bohužiaľ, máte silné sexuálne podvedomie oddať sa neviazanému sexuálnemu životu. Sama tieto tendencie silne blokujete a potláčate, asi by ste po otvorení vašej skutočnej sexuality museli žiť inak. Váš šťastný osud je venovať sa sexualite na všetky spôsoby. Začnite pestovať tantru a kultivujte svoje sexuálne podvedomie.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je okolo fyzického tela, aj podvedomé obaly sú v tele. Psychika je v norme.

Povaha
Ste usadená psychicky vo veľkom mozgu, na jeho povrchu. Teda museli ste prežiť klinickú smrť. Ináč by ste tu neboli psychicky usadená. Z tejto oblasti vytekajú energie do sveta mŕtvych informačných polí. Svet spomienok mŕtvych ľudí. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa psychicky prepadla do tejto oblasti a nevracia sa do reálneho sveta ľudí okolo.

Sexus
Sexus povahy je usadený vo veľkom mozgu. Charakterizuje to obrázok sexu s mŕtvymi ako nekrofília, čo vy odmietate. Sexus centrum je v podbruší. Klasické ženské centrum. Charakterizuje to obrázok sexuálnych predstáv o sexe v mäsokombináte.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na šamanské rituály, mučenie, masochizmus. Povrchová vzrušivosť: nechať sa škrtiť. Pohlavná vzrušivosť: krvavé rituály s orgánmi zvierat. Citová vzrušivosť: bolesť.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku života ste dostali čierne anjelské sféry. Teda tendencie venovať sa negativite. V 12. roku života ste dostali túžby obal, ktorý obsahuje záznam ženy prostitútky. Mozoček obal obsahuje poslanie v tomto živote a to je spojené so silným erotickým nábojom a životom netradičného sexu. Rodostrom obal obsahuje záznam predka, ktorý bol sexuálny násilník. Zvierací obal obsahuje párenie zvierat a zoofíliu. Šaman obal obsahuje sexuálne rituály a praktiky. 7 obalov spolu obsahuje všetko o Kamasútre.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Vnímať, že odmietate svoje silné erotické podvedomie a chcete žiť usporiadaný rodinný život. Silne ste potlačili potreby svojho podvedomia a nechcete to otvoriť. A asi by ste museli žiť iný sexuálny život ako doteraz.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch likvidujete všetky sexuálne predstavy a blokujete priechod čudnej sexuality, ktorá sa vo vás skrýva.

Astrológia šamana, prírodné vedomie, vedomie praveké, vedomie zvieracie
Všade vnímam sexuálne obrazy divokého rázu.

Pridaj komentár