Veľmi by som Vás chcela poprosiť o analýzu môjho psychického a zdravotného stavu. Ďakujem Vám veľmi pekne. Toto všetko je pomoc, ktorá je pre mňa neoceniteľná a za ktorú Vám budem veľmi vďačná.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Radšej by som vám napísal niečo príjemnejšie, ale veštecky to vychádza takto a nič sa nedá robiť. Verím, že vás tento profil vhodne inšpiruje niečo so svojím osudom spraviť.

Zdravotný stav
Treba sa zdravotne zaujímať o nervovú sústavu, hormonálnu sústavu a aj krvná nie je celkom v poriadku. Imunitná reakcia organizmu na zhubné bunky je pod normou. Treba sa zdraviu venovať aktívnejšie.

Psychický stav
Aurický obal je od fyzického tela značne vzdialený. Potreba psychoterapií je nutná. Problémom je nereálne vnímanie sveta. Vnútorný chaos a zmätok.

Povaha
Ste epilepticko- schizofrenická povaha usadená v temennom mozgu a v mozočku. Charakterizuje to obraz osoby, ktorá má rada pohodlie a ako sa hovorí, motanie sa sem a tam. Ďalší obraz je osoba, ktorá si robí zámerne zle. Potrebuje k svojmu životu, aby ju niečo mlelo, alebo ona ničí seba samú.

Sexuálne centrum
Je umiestnené vo veľkom mozgu, teda určité ciele a ambície. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má jediný cieľ, a to sama seba zničiť. Na všetky spôsoby.

Pred narodením
Matka mala samovražedné sklony a nálady. Neustále sa vás chcela zbaviť a predstavovala si, ako to urobí. Vo vás zostala potreba preukazovať matke lásku tým, že sa ničíte. Len vtedy sa dala získať jej pozornosť.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Vo vnútri vnímam postavy zvierat a na konci veľké zviera. Takéto schémy majú ľudia, ktorí sú silne spätí s prírodou.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Obrázky, ako chcete zo seba zhodiť ľudskosť a zdivieť ako zviera.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Zvieracie obrazy a divoké zvieratá. Naznačujú na deštruktívne sklony, ktoré môžu prepuknúť.

Astrológia anjelov
Skúmam neuróny v mieche. Anjeli šťastia sú unavení a nakoniec ich aj sama zámerne likvidujete. Nechcete šťastie, chcete byť ako zviera.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. V snoch žijete ako usporiadaná žena, manželka, matka, máte deti, prácu, všetko je v poriadku. Koniec sna je vyzliecť tieto predstavy a ísť loviť ako šelma. Skôr sa nechať ničiť ako zviera, lov na vás. Zničená, zdeštruovaná.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Krutá a sadistická osoba, ktorá zabíjala a mučila zvieratá. Nekontrolovateľné psychické stavy. Zbytočné riskovanie, zvieracie šialenstvo.

Pôrod
Sprevádzali zvláštne zvieracie výjavy a všetko utrpenie zvierat sveta. Niečo na spôsob Tarzana.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na nebezpečenstvo zo strany zvierat. Povrchová vzrušivosť: krotiteľky zvierat. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: zabíjať zvieratá. Mimoriadne zložité sexuálne podvedomie na vytvorenie akýchkoľvek harmonických vzťahov.

Traumatické udalosti
Traumatické je všetko okolo rodinných vzťahov.

Duchovná úroveň
Bohužiaľ, okolo samé čierne plochy. Morálka a etika sú potlačené. Deštrukcia nie je vypustená von, ale ničí vaše vnútro.

Hviezdy, osud
Nechuť čokoľvek zmeniť a žiť, ako to pôjde.

Pridaj komentár