Podpora v rodine, spolupatričnosť v partnerskom vzťahu sú pojmy, ktoré nepoznám a veľmi ma to ubíja. Manželovi som povedala všetko, čo som mala na srdci a čo som cítila. On to však nepochopil. Aby som sa z toho doma nezbláznila, začala som sa viac venovať práci, ale cítim, že to v sebe niekde dusím. Cítim, že mám problém a neviem ho vyriešiť. Takúto hlbokú a dlhodobú krízu som naozaj ešte nemala. Ak by ste mi vedeli pomôcť, budem vám veľmi vďačná.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. No mal som pocit, že sa najprv treba pozrieť do vašej duše. Nesporne je tu čo riešiť, pokiaľ máte chuť.

Zdravotný stav
Je v poriadku, ako najhoršie v tele boli označené kĺbové spoje. Vhodná elektroliečba.

Psychický stav
Aurický obal je pevne zakotvený okolo fyzického tela a psychický stav je stabilný.

Povaha
Ste epileptická povaha bioenergeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizujú to obrázky zasnenej a utrápenej osoby, ktorá hľadá útočisko v snoch a chorobe.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v podbruší a ide o klasicky ženské centrum, rodina a deti. Charakterizuje to obrázok násilného odmietania tejto predstavy. Zato je tu predstava spoločenského života a žitia v snoch.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Predstavy žien s dieťaťom, vzadu postava matky a rodiny. Vaša neochota realizovať túto schému. Pohodlie a iný život. Vnútorný silný spor.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Predstavy o žene, ktorá odmieta dieťa, nemá na to chuť. Predstavy rodiny odmieta. Dobrodružstvo – to áno.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Je tu silné pôsobenie astrologickej schémy Marsu, ktorý vytlačil schému Venuše, ženu s dieťaťom a prijal schému dobrodružstva a spoločenského života.

Astrológia anjelov
Skúmam neuróny v mieche. Predstavy o šťastnom osude a anjeloch boli zničené a nastúpili nové deštruktívne tendencie. Démonické trendy vás vedú kam chcete, do hazardu a dobrodružstva.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Trvalé predstavy, ako zničiť všetko pozitívne, harmonické a spojenie s rodinou. Cez deň to chcete dostať zo seba a zabudnúť.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode žena hazardérka, kaskadérstvo. Skončila na vozíku. Celková deštrukcia.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na hazard. Povrchová vzrušivosť: na náhle a nečakané sexuálne zážitky. Spontánnosť sa oceňuje. Pohlavná vzrušivosť: v aute za plnej jazdy. Sexuálne hazardérstvo. Dosť zložitá kombinácia hazardu a sexuálneho života, ktorá asi nebude prospievať partnerským vzťahom.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je veľa špirál. Spôsobujete svojmu okoliu traumu cez váš hazard a spôsob života.

Duchovná úroveň
Morálka a etika je abnormálne silne vyvinutá a máte z toho strach. Chcete svoju nekonečnú dobrotu zakryť všetkým možným. Skúste sa naučiť ovládať ju inak ako doteraz.

Hviezdy, osud
Dá sa predpokladať, že si sama so sebou poradíte.

Pridaj komentár