Mám dlhodobé gynekologické problémy , zápaly, bolesti v podbrušku, problémy so štítnou žľazou, staphylococus aureus v nose, na pleti. Prosím o diagnostikovanie.

Pri diagnostikovaní vášho zdravia som našiel množstvo problémových oblastí. Najhoršie je na tom lymfatický systém. Príčina je však v psychike, ktorá neadekvátne zdvíha imunitnú reakciu na zhubné bunky. Celkovo sa v prvom rade treba venovať psychike a následne lymfatickým uzlinám, tiež štítnej žľaze.

Diagnostika Silva objekty: trvale poškodené miesta sa nachádzajú v žalúdku a podžalúdkovej žľaze. Vnímam to ako geometrické štvorce.

Diagnostika reiki bioenergia: organizmus neprodukuje dostatok bioenergie, ale ešte nezosáva. Iba slabá produkcia bioenergie.

Diagnostika kyvadlom: kyvadlo odmietlo obkresliť hormonálne žľazy: slinné žľazy, štítnu žľazu, dvanástnik, podžalúdkovú žľazu, pankreas. Tiež neobkreslilo lymfatické riečište a uzliny.

Diagnostika silva údržba: v organizme celkove beží chaos a neporiadok.

Diagnostika automatickou kresbou: pri lymfatickom riečišti a uzlinách sa vytvára rozsiahla kresba okolo celej vašej postavy.

Diagnostika rezonančná: zle fungujú nervové zhluky (ganglie) okolo štítnej žľazy, lymfatického riečišťa komplet, pasivitu vykazujú ganglie čriev.

Diagnostika echolokačná: echolokačnú energiu nevracia oblasť tenkých čriev.

Diagnostika astrálna: objavujem iba čierne strapaté postavičky v lymfatických uzlinách, čo hovorí o uložení toxicity do tejto oblasti. Tak isto vnímam zavápnenie buniek a časti lymfatických buniek. Príliš vysoká aktivita imunitného systému bielych krviniek voči zhubným bunkám. Vápnenie je na viacerých miestach tela, ale slabá imunitná reakcia na baktérie.

Diagnostika totemová: totemové zviera chce liečiť lymfatický systém a hlavne v oblasti krku. Tiež chce liečiť pečeň.

Diagnostika hlasivkami: poukazuje na to, že všetko u vás beží v oblasti psychickej a túto treba riešiť ako prioritnú.

Diagnostika najhoršieho miesta v tele: bol označený celý lymfatický systém. Liečba Wobenzýmom.

Diagnostika psyché: treba sa pozrieť na psychický stav.

Diagnostika náboženská: tak isto vaše náboženské postoje pôsobia devastačne na psychiku a zdravie.

Diagnostika špiritistická: najprv treba liečiť psychické veci a následne lymfatický systém. Zároveň liečiť štítnu žľazu.

Diagnostika cez orgány: aj gynekologické problémy spúšťa psychický stav.

Pridaj komentár