Osud vo vlastných rukách – A 455

Pociťujem krízu stredného veku a nie je mi jasné, ako ďalej, hlavne v profesnej „ceste“.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som nenašiel žiadne vážnejšie zdravotné ani psychické problémy. Našiel som však dobrovoľné rozhodnutie žiť tak, ako žijete. Buď to zmeníte, alebo si to užívajte.

Zdravotný stav
Nenachádzam žiadne vážnejšie zdravotné problémy. Za najhoršie miesto v tele boli označené zuby.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený na fyzické telo a psychika sa správa štandardne.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je celkovo spomalená a depresívna. Pretrvávanie v depresívnych stavoch. Treba dostať pod kontrolu. Smútok, melanchólia, únava, neochota prijať zmeny.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité ambície a túžby. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je trvale v stave znechutenia a depresie. Vlastne akosi je vám v tomto stave dobre. Má to svoje výhody.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade postavičky, ktoré niečo pijú, drogujú a na konci postavička osoby, ktorá nemá chuť žiť a nebaví ju to tu.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Nechuť žiť a nechuť riešiť problémy. Nezáujem a ľahostajnosť. Treba sa zmobilizovať a vyriešiť svoje problémy.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Postava človeka, ktorý si sám ubližuje a nemá chuť žiť. Určitý životný postoj, štýl života. Je v tom dobre.

Astrológia anjelov
Skúmam neuróny v mieche. Nezáujem o šťastný osud a odmietanie šťastia. Anjeli sú vyhladovaní a odmietaní. Chcete trpieť a byť v negativite.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Šťastie a lásku žijete v snoch a vonkajší svet považujete za svinstvo a hnus. Rád žijete vo svojich snoch.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. Predok, ktorý mal bujnú fantáziu a život ho moc nezaujímal. Ste pod jeho značným vplyvom.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na sny a fantáziu. Povrchová vzrušivosť: fantázia. Pohlavná vzrušivosť: odmietnutá. Citová vzrušivosť: sny a fantázie.

Traumatické udalosti
Okolo vás sú špirály, ste pre svoje okolie traumatický. Sklamanie okolia nad vašimi postojmi a reakciami.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Sám ste sa rozhodli takto žiť, sám musíte zvnútra zmeniť prístup.

Pridaj komentár