Venujem sa vykladaniu kariet a zaujímam sa o šamanizmus. Zdá sa mi, že mám problém sama so sebou. Nedokážem si nájsť partnerský vzťah, stále niekam utekám.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia pomocou vešteckých techník. Sama tvrdíte, že príroda a šamanstvo sú vám blízke. Bližšie skúmanie však naznačuje, že práve šamanstvo je to, čo je vo vás negatívne a spôsobuje problémy. Skúste k šamanstvu zmeniť prístup.

Zdravotný stav
Nenašiel som žiadne vážnejšie disharmónie alebo chorobné stavy. Najhorším miestom bola označená lymfatická špongia na krku, ktorá slúži ako vstup z krvného riečišťa do lymfatického. Preliečte sa čajom z lipkavca, šťavou z čerstvej kapusty prípadne liekmi na lymfatický systém voľne dostupné v predaji.

Psychický stav
Aurický obal je pevne ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby šamanského ladenia, príroda.

Sexualita povahy
Je umiestnená v ústnej dutine. Charakterizuje to osoby, ktoré považujú život za hru s určitým stupňom nezodpovednosti. Vystihuje to obrázok dievčatka, ktoré šamanstvo a objekty šamanstva považuje za hračky a nie objekty komunikácie s prírodou a jej silami. Šamanstvo je iba detská hra, zostalo v rovine detského sveta a hračiek.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade vnímam rôzne druhy zvierat a na konci postavu medvedice. Nie zrovna bežné schémy. Naznačuje to skôr na silné spojenie s prírodou ako šamanské schopnosti.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Vnímam tu predstavy o vašej sexualite, vašom fyzickom tele a veľa chaosu. Asi by ste si mali tento problém usporiadať.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Je tu temno a prázdno. Mali by tu byť obrazy ženy indiánky, ktorá je obklopená indiánskymi obetnými darmi. Negatívny vplyv inej osoby.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. V snoch sa cítite ako zviera, ktoré neustále lovia poľovníci, ale aj ako indiánka, ktorú znásilňujú a zabíjajú biely vojaci. Sú to historické výjavy. V dennom vedomí sa to prejavuje ako chaos, zmätok a nejasnosti. Treba sa venovať snom a napraviť to, čo sa v nich deje.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode predok, ktorý lovil zvieratá pre múzeá, bral Indiánom a domorodcom ich kultové predmety. Niečo ako kliatby a nenávisť na rod tohto človeka. Mali by ste zmeniť postoj k šamanstvu a kultovým veciam šamanov.

Astrológia anjelov
Indiánski náčelníci a ich šamani doslova uspali anjelov vášho šťastného osudu a usilujú sa, aby sa vám v živote nedarilo.

Pôrod
Počas pôrodu silné šamanské vplyvy, ktoré sa miešali s kresťanskými, ale neuspeli. Určité negatívne sily.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: dievčatko v tme. Povrchová vzrušivosť: strach. Pohlavná vzrušivosť: strach. Citová vzrušivosť: hračky. Celkovo problémové podvedomie pre vytvorenie harmonického partnerského vzťahu.

Traumatické udalosti
Negatívne na vás vplýva všetko šamanské a magické.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať.

Hviezdy, osud
Vnútorné trápenia a uzavretosť do seba. Ako keby ste nemohli dosiahnuť šťastný osud. Máte v sebe informačné pole Indiánky, ktorá na vás vplýva negatívne.

Pridaj komentár