A 195 – Skolióza – 2004-08-31 16:46:53


Od detstva som mala problémy so skoliózou, ktoré vyvrcholili operáciou.Hlavne by ma zaujímalo v súvislosti s chrbticou, či som „za vodou“ alebo ma čaká ešte niečo zlé a musím si dávať pozor, ak áno tak načo.

Saša Pueblo – Skolióza – 2004-08-31 16:59:20


Diagnostika Silva krúžky: čierne krúžky sa objavujú v oblasti detskej žľazy (brzlík). Táto oblasť zosáva bioenergiu. Čierny krúžok je aj v oblasti žalúdka a tiež pečene. Tieto oblasti sú disharmonické a chorľavé.
Reiki diagnostika: celkovo netvoríte bioenergiu a cítiť jej zosávanie v celom organizme. Zvlášť v oblasti detskej žľazy, ktorá zodpovedá za imunitnú reakciu v organizme.
Diagnostika kyvadlom: kyvadlo obkresľuje vaše orgány. Nechce obkresľovať žalúdok, pečeň, slezinu a oblasť lymfatických uzlín. Tu nie je všetko v poriadku.
Diagnostika Silva údržba: kontrola a údržba nebeží v žalúdku, pečeni, slezine a detskej žľaze pri hrudnej kosti. V lymfatických uzlinách je prílišné ticho.
Diagnostika automatickou kresbou: čierne čiary sa objavujú na žalúdku a pečeni. Treba liečiť a dať do poriadku.
Diagnostika totemovým zvieraťom: predstava zvieraťa olizuje oblasť lymfatických uzlín a žalúdok. Pečeň hryzie a zahrabáva. Teda tu je stav zložitejší a problémovejší.
Diagnostika automatickým vyžarovaním: táto diagnostika naznačuje drobné krížiky na lymfatických uzlinách celého tela. Veľký kríž je v oblasti pečene.
Diagnostika najhoršieho miesta: pečeň.
Diagnostika na lekárske vyšetrenie: dá sa predpokladať, že krvné testy zamerané na pečeň môžu už objaviť zdravotné problémy. Odporúčam vyšetrenie.
Diagnostika kineziologická: pri koncentrácii na vašu pečeň mi ochabuje napätie vo svaloch, v žalúdku, slezine a lymfatických uzlinách.
Tarotová diagnostika: v budúcnosti možné problémy s imunitou v organizme. Objavuje sa pri vás postava ženy s dieťaťom a dieťa ukladá do oblasti lymfatických uzlín. Nateraz žiadne problémy, ani hrozba. V budúcnosti možné problémy.
Pokiaľ máte záujem, vypracujem vám návrh alternatívnych foriem liečby.
Saša Pueblo

A 195 – Skolióza – 2004-09-24 10:40:55


Chcela by som vás poprosiť o návrh alternatívnych spôsobov liečby, ako navrhujete. Dakujem.

Saša Pueblo – Skolióza – 2004-09-24 10:42:16


Intuitívna liečba: zameral som sa na vás a zároveň som otvoril knižku Alternatívna medicína pri klinickej ekológii, v ktorej sa hovorí o precitlivelosti na potraviny a iné látky. Mali by sa naučiť kineziologický test, ktorým možno zo stravy vylúčiť potraviny a lieky, ktoré obsahujú pre vás nevhodné zlúčeniny. Ide o test svalov natiahnutej ruky. Postavíte si pred seba potravinu. Natiahnete si ruku. Pokiaľ máte v ruke pocit sily, tak potravina je pre vás vhodná. Pokiaľ ruka ochabuje, cítite silnú slabosť, tak je nevhodná. Podrobnejšie si nájdete v Kineziologickej poradni pod Psychotronickou poradňou.

Šamanská terapia: solárium, slnenie, užívanie D vitamínu vo zvýšených dávkach po celý rok.
Talizmanová terapia: natierať oblasť kĺbových spojov alpovým krémom. 1 mesiac každý druhý deň.
Minerálna terapia: piť 2-3 mesiace minerálne vody, najlepšie Fatra alebo Zlatá studňa.
Naturterapia: turistika, život v lese, oheň, lesné plody. 1-2 roky.
Imunitná terapia: užívať včelie produkty, propolis, med, peľové zrniečka, medovinu a iné. Natierať si včelou materskou kašičkou oblasť hrudnej kosti. 4-6 mesiacov.
Antropozofická terapia: pomohlo by čítanie Koránu.
Čakra terapia: pomohla by akupresúra prstov a rúk. Stláčanie určitých bodov na jednej aj druhej ruke. Stlačíte ľubovoľne vybratý bod na pár minút. Potom ďalší bod. Praktizujte 1 mesiac. Vždy 20 bodov.
Hmatová terapia: sú vhodné masáže celého tela a plávanie. Práca v lese. 10 masáží.
Patogénna terapia: pod posteľ, kde spíte, si dajte tenkú hliníkovú fóliu 30×15 cm. Nalepte ju predtým na hrubší kartón a dajte pod oblasť nôh. 4 mesiace.
Fytoterapia: užívať lieky na kĺbové spoje. Informujte sa v lekárni. Lieky s obsahom včelích produktov. Užívajte klasické bylinky ako harmanček, slez, podbeľ. Preliečte svoj organizmus postupne pitím všetkých druhov čaju. Začnite čajmi na pľúca, potom na pečeň, slezinu, srdce, žalúdok, obličky a iné. Čaje piť s týždňovými prestávkami aspoň 2 roky.
Dietoterapia: pokiaľ možno obmedziť sladkosti a prejsť na med. Viac špenátu, všetkých druhov zeleniny. Pridať do jedálnička dlhodobo. Jesť semiačka slnečnice, orechy a podobne.
Vitamínová terapia: užívať vitamín E, B komplex, D vitamín, šumivý vápnik plus slnenie.
Fitnes terapia: pravidelne chodiť do posilňovne cvičiť s ťahačmi. Užívať prípravky na regeneráciu svalov a kĺbov. Doživotne cvičiť.
Osteopatická terapia: cvičiť kĺbové spoje a strečing na kĺby. Zvýšená starostlivosť o kĺby je žiaduca.

Liečivý obrázok si vytlačte a pravidelne sa naň pozerajte. Pomôže pri liečbe.

Saša Pueblo

Pridaj komentár