Liečim sa na chronickú myeloidnú leukémiu – philadelph, zmutovali gény. Prosím o diagnostikovanie.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš zdravotný stav. Biele krvinky sú mimoriadne agresívne a ničia kostnú dreň. Príčina je vo vašom psychickom stave, ktorý považujem za mimoriadne zlý. Skúste si dať v prvom rade do poriadku psychiku a stres, ktorý ničí organizmus. Pokiaľ máte záujem, vypracujem vám aj psychický profil.

Diagnostika mozgu a ganglií: kyvadlo neobkreslilo neurónové oblasti veľkého mozgu. Bunky tejto oblasti sa nedostatočne obnovujú, sú zle vyživované. Celkovo je organizmus podvyživený. Vnímam, že z tela odchádza množstvo živín a potrebných látok.

Diagnostika krvného riečišťa a kostnej drene: krvné riečište je v poriadku. Kyvadlo, ako sa dalo čakať, neobkreslilo kostnú dreň a to vo všetkých kostiach. Nervové zakončenia a dráhy sú v tejto oblasti v poriadku. Veľa ostrých štvorcov naznačuje na mŕtve a poškodené bunky kostnej drene a to všade. Príčina sa javí v bielych krvinkách, ktoré agresívne útočia na červené krvinky a ich tvorbu. Abnormálne vysoká imunita voči starým a čudným bunkám.

Diagnostika psyché: niečo ma nútilo pozrieť sa na váš psychický stav. Aurický obal je extrémne vzdialený od fyzického tela. Už teraz je vhodná pomoc psychiatra. Ste extrémne citlivá na stres. Dá sa predpokladať, že po liečbe psychiky sa dá postupne všetko do poriadku.

Pridaj komentár