Stále sa mi točí hlava, mám pocit na odpadnutie, nikam nechodím. Robí mi problém ísť čo i len do obchodu. Mám pocit nestability. Už mám niekedy pocit, že z toho zošaliem. Vyskúšala som už veľa možností, aj liečiteľov, ale bezvýsledne. Mám pocit, že je to stále horšie a horšie. Momentálne som v kontakte s jednou pani z Levíc, ktorá mi povedala, že toto všetko mám z porobenia.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na tvrdenie liečiteľky o vašom urieknutí. Nič také som nenašiel. Našiel som vo vás dievčatko a zle rozvinutú osobnosť ženy. V embryonálnom vývoji u vás nastali poruchy, ktoré pretrvávajú dodnes. Jednoducho ste psychicky zostali na úrovni dievčatka. Je na vás, čo s tým spravíte a ako stabilizujete prejavy dospeláckej osoby.

Psychický stav
Aurický obal je vzdialený od tela a už teraz je treba terapeuta a psychológa. Prípadne sa aktívne venovať stabilizácii psychického stavu.

Povaha
Vaše psychické prejavy vychádzajú zo stredného mozgu. Ide o klasický stav mysle bežný u väčšiny ľudí. Nie je rozvinutý a nemá vytvorené premostenia do úst, temenného mozgu, mozočku alebo hrdla. Teda má detské parametre. Charakterizuje to obrázok dievčatka, ktoré sa bojí.

Sexus povahy
Bežné dozreté psychiky žien majú sexuálne centrum umiestnené vo veľkom mozgu, ústnej dutine alebo v podbruší. Vy ho máte v strednom mozgu. Naznačuje to na detskú sexualitu. Charakterizuje to obrázok malého dievčatka s prstom v ústach. Nedostatočná rozvinutosť osobnosti po psychickej stránke.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Všade sú obrázky malého dieťaťa, ktoré veľmi nerado prijíma svet dospelých a vždy malo problémy s nervstvom.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Žiadne geometrické tvary, žiadne znaky. Iba odtlačky zvieracích stôp. Veľmi slabo rozvinutá schopnosť abstraktného a racionálneho vnímania sveta. Aj táto oblasť má detské parametre.

Astrológia miechy
Všade drobné postavičky s hračkami a väčšia postavička dieťaťa s hračkami. Znovu detská psychika a anjeli šťastného osudu a stability sú príliš malí. Psychická nerozvinutosť.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Znovu sú tu iba drobné zvieratá, čo naznačuje na málo životnej energie. Chýba čakra v oblasti pupku, teda detská psychika.

Astrológia ganglií
Drobné postavičky anjelov a nerozvinutá táto úroveň psychiky. Čakrové miesta by mali byť v kĺbových spojoch, ale nie sú rozvinuté.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu sa nachádzate ako novorodeniatko, ktoré niekto musí nosiť na rukách a neustále sa oň starať. Robí vám to dobre. Nezáujem o svet dospelých.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Charakterizuje vás snaha dostať sa zo stavu detskej psychiky do stavu dospelosti, ale akosi vás to vždy vráti naspäť.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Vaše poslanie, čomu by ste sa mali venovať, je nerozvinuté. Sexuálne aktivity sú tiež nejasné. Je tu túžba nejakého človeka vrátiť sa do sveta zvierat.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Toto sa vo vašom tele nenachádza a nerozvinulo sa.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Do kostnej hmoty sa nezapisujú informácie o tom, čo ste prežili.

Astrológia pupku
Táto úroveň psychiky z hlbokého podvedomia nie je rozvinutá.

Astrológia jedného obalu
Vo vašom tele je tento obal, ktorý majú aj zvieratá a obsahuje zápis o vašom živote.

Astrológia dvoch obalov prírodného človeka
Nie sú bohužiaľ rozvinuté.

Astrológia spomienok v pamäti
Prekonali ste rané štádiá klinickej smrti pravdepodobne ešte počas embryonálneho vývoja. Spomienky máte uložené v zhustených miestach a vo vnútri je jedno telo, ktoré majú ľudia po prežití klinickej smrti.

Astrológia aury
Aurický obal a všetko, čo ste v ňom dosiahli, je uložené mimo telo.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: zvieratá. Povrchová vzrušivosť: plyšové hračky. Citová vzrušivosť: mágia a prírodná ritualistika.

Traumatické udalosti
Okolo vašej postavy je čierna veľká plocha. Naznačuje, že traumu vám robí všetko ľudské a radosť robí všetko detské a zvieracie.

Hviezdy, šťastný osud
Tvrdo pracovať na svojej psychike a prijať svet dospelých ľudí. Logika a pragmatizmus sveta dospelých.

Pridaj komentár