Cesta do vlastnej sexuality. Ľudská sexualita. Sexus prírodného človeka. Zviera sexus. Neustála túžba po sexe v predstavách. Sexus bioenergie. Nymfománia. Fetiš na všetko. Orgastické energie. Centrá sexuality.

Venujeme sa tu duchovnej ceste do najhlbšieho Ja vo vnútornom svete. Potreba rozmnožiť sa a neustále sa milovať je tá najhlbšia potreba, ktorá prerástla každého z nás, pokiaľ nás príroda od tejto potreby neoslobodila. Duchovnú cestu do vlastnej sexuality je možné začať aj u sexuológa, teda spoznať svoju sexualitu na základe poznatkov a skúseností medicíny. O tento postup sa usilujeme hlavne v Sexuálnej škole. Je to cesta aplikácie poznatkov sexuológie na seba. Vzdelávate sa a všetko na sebe skúmate, aby ste všetkému porozumeli a mohli s tým určitým spôsobom manipulovať.

Po spoznaní medicínskej sexuality je možné sa vydať ďalej, stačí si vybrať niektorú sexuologickú úchylku a túto vhodne realizovať. V prvom rade ide o realizáciu sexuality prírodného človeka. Ide o sexualitu, pri ktorej sa všetko berie ako párenie na základe určitých rituálov a obradov. Dotyčné osoby aktivizujú energetické centrum v ústnej dutine a odtiaľ aktivizujú celú oblasť miechy v chrbtici. Môžeme to nazvať aj žeravenie miechy. Tento typ sexuálnej aktivity sa vyznačuje tým, že sú viac cenené stavy po vyvrcholení či už ženskom, alebo mužskom. V prírodnej sexualite je človek obdarený zvnútra blaženostným stavom, ktorý sa podobá nadrogovaniu. No sú to vnútorné efedrínové drogy, ktoré prírodná sexualita prináša. Takýto druh sexuality si rozviniete práve predstavami sexu s černochmi a černoškami. Môžete sa klasicky milovať a vo vnútri vašej fantázie je to milovanie s africkou rasou. Pri fyzickom milovaní sa môžete na diaľku napojiť na africké dvojice. Afričania majú otvorenú sexualitu prírodného druhu. Takto aj svoj osobný sexuálny život obohatíte o nový rozmer vnútornej spokojnosti. Pri ľudskej sexualite ide skôr o ejakuláciu a orgazmus. V prírodnej sexualite ide o odmenu, ktorú organizmus poskytne dotyčnému po splnení si páriacej povinnosti.

Zo sexuálneho repertoáru sexuológa si môžete vybrať aj čisto zvieraciu sexualitu, kde ide výhradne iba o odovzdanie a prijatie spermií. Samec sa snaží, aby oblbol samičku, že je ten najvhodnejší darca života a jeho DNK je absolútne dokonalá. Pritom samička samca oblbuje, že je dokonalá nositeľka vajíčkového DNK. Obidvaja – samec aj samička – používajú všetky oblbováky, aby tieto pocity navodili druhému pohlaviu. Plne sa sústredíte na prijatie a odovzdanie spermií. Všetko sa deje akosi z vášho vnútra a vy ste iba vykonávateľ pokynov z hĺbky vlastnej sexuality. Nie je tu dôležitý moment vyvrcholenia, ale tej slasti, ktorá prichádza po takomto druhu sexuality. Vyvolaná slasť trvá aj niekoľko hodín. Upadáte do absolútnej letargie a snových blažeností spokojnosti, ktorú nemôžete inak dosiahnuť.
Ďalej si môžete vybrať aj umenie nymfománie. Ide o pocit, že sa potrebujete neustále milovať. Pokiaľ sa nebudete milovať a nevyvrcholíte, tak ochoriete. Pokiaľ teraz a tu nevyvrcholíte, tak vás odvezú na psychiatriu. Pokiaľ sa nepomilujete, tak zomriete alebo zomrie nikto iný. Vedomá nymfománia sa môže stať zaujímavým prvkom udržania si sexuálnej výkonnosti. Možno to prirovnať k metódam pasákov, ako z bežnej ženy spraviť mašinu na sex. Pokiaľ takúto hru prijmete pre seba, tak zvýšite svoju výkonnosť, a tak isto si sexualitu udržíte do hlbokej erotickej staroby. Jednoducho sa do sexuality nútite na základe nie vnútornej potreby, ale strachu, že už sa viac nevzrušíte a nedosiahnete orgazmus. Je to zaujímavá technika ovládnutia vlastnej sexuality a prinútenia sexuálneho Ja, aby sa podriadilo vašim príkazom. Sex nie vtedy, keď to chce vnútro, ale keď to chcete vy osobne.

Z množstva sexuálnych úchyliek si môžete pre spokojnosť sexuológa vybrať fenomén fetišizmu. Pôjde tu o vnútorný fetišizmus silne viazaný na všetky sexuálne spomienky. Tak isto je to možné praktizovať aj vo vonkajšom svete. V podstate platí, že každý sme do určitej miery fetišista na určitú časť ženského tela. Vy túto paletu postupne rozviniete na všetky časti tela partnera a vlastné časti tela. Vnútorne si predstavujete, ako vás zrušuje niektorá časť vlastného tela alebo tela partnera. Prípadne aj vlastné alebo partnerove intímne veci. Znovu prinútite vlastnú sexualitu, aby sa dokázala spraviť aj na iné podnety ako ste naučení. Aj tu doslova meditačne prinútite úzkoprsý alebo análny fetišizmus na nové oblasti. Šiva a Šakti sa stávajú fetišistami na seba a na všetky erotogénne oblasti partnera. Je dobre si na začiatok vybrať takú časť partnera, ktorá vás nevzrušuje a dosiahnuť koncentráciou na túto časť vyvrcholenie.

Ďalej si vyberiete orgastickú posadnutosť. Stanete sa posadnutý vlastným vyvrcholením. Ide o stav, že vo vlastnej mysli nemyslíte na nič iné, ako na orgazmus a stav natekania orgastickej energie do fyzického tela. Šiva sa nemusí hanbiť a naučí sa napodobovať ženský orgazmus. Muži sa dokážu tak hlboko vcítiť do ženských pocitov, že by doslova boli schopní porodiť. Využite patológiu mužov cítiť sa ako tehotní. Prečo sa necítiť ako ženský orgazmus?

A znovu načrieme do prehľadu sexuálnych úchyliek, ktoré dokonca vnútorne pestujeme. Silne sa v ľudskej sexualite skoncentrujte do ústnej dutiny a prežite si ľudský sex ako hysterická osoba posadnutá svojou dokonalosťou. Nabudúce sa skoncentrujete do oblasti temenného mozgu a užite si sex ako zápasenie. Spravte zo seba inkvizítora a v predstavách potrestajte tu okultnú čarodejnicu. Máte príležitosť zbaviť nevinnosti toho dokonalého anjela, ktorého splodil priam diabol, aby pokúšala nudu manželského zväzku. Nabudúce sa môžete skoncentrovať pred milovaním do mozočku, ktorý je v zadnej časti hlavy a zažite lesbický sex, kde sa donekonečna olizujete a hladkáte. A nakoniec sa vy a vaša Šakti cítite ako dve tehotné mamičky. Skoncentrujete sa do hrdla a vychutnajte si to na psychopatický spôsob. Sex v tejto presnej polohe a potom v takejto polohe a potom ešte v takejto jedinečnej polohe. Vzrušujú vás polohy a zmena samotnej polohy? Vyskúšajte polohu na hrazde alebo na gynekologickom kozlíku. Tentokrát vás bude, milý Šiva, vyšetrovať gynekologička. Keď sa náhodou dostanete do zvieracej polohy, tak navštívte veterinára. Nemá kozy, ale diplom.

Máte pravdu, Šivovi a Šakti zachutil zoznam úchyliek a sexuológovi zostali oči pre plač. Nezabudnite aj na sexuológa, ktorý tomu rozumie, ale nezažije.

Pridaj komentár