Neurónové oblasti v tele. Mozog. Mozoček. Stredný mozog. Predĺžená miecha. Miecha. Brušný mozog. Ganglie orgánov, svalov, kože, ganglie hormonálne. Nervové spoje. Nervové zakončenia a nervové dráhy.

Nácvikom Silva školy sa postupne dostanete do neurónových oblastí ľudského tela. Prienikom vedomia sa do neurónových vrstiev intenzívnejšie dostáva nervový vzruch a to spätne pôsobí na zmenu psychického správania meditujúcej osoby.

Na prienik používame koncentráciu a vibrácie, kmitanie a blikanie zo spomienok uložených vo vlastnej mysli. Prenikom sa usadíme natrvalo v neurónových oblastiach veľkého mozgu. Takéto preniknutie a usadenie v neurónových oblastiach umožňuje zasahovať do týchto oblastí a ovplyvňovať chod celej mysle.

Takéto preniky zrealizujeme do všetkých oblastí, kde sa nachádzajú neuróny. Používame všade predstavu 3 až 7 vrstiev pavúčikov. Takéto vrstvy nájdeme v šedej kôre veľkého mozgu, v mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu, v strednom mozgu v strede hlavy. Prenikáme do celej miechy od stredu hlavy až po kostrč. Tak isto prenikneme do brušného mozgu, v hrubých a tenkých črevách. Pokračujeme v prienikoch všade, kde sú gangliovité útvary vo svaloch, orgánoch.

Pri prieniku do týchto oblastí kontrolujeme, ako sa podieľajú na riadení iných oblastí tela, ako funguje nervové prepojenie do každej časti tela. Niekedy zistíte, že niektorá oblasť je pasívna alebo dokonca deštruktívna, tak ju pomocou koncentrovanej meditácie omladnete a dáte postupne do poriadku. Nezabúdajte, že nakoniec všetko koordinuje mozoček a jeho neuróny pod zadným zrakovým mozgom.

Dôležité je prejsť každú neurónovú oblasť mnohonásobne a všetko naladiť k vzájomnej aktivite, kde sa každá časť podieľa na obnove a údržbe celého tela. Nikde nie sú blokované nervové dráhy a podobne. Všetko je vzájomne prepojené a funguje ako hodinky.

Pridaj komentár