Chcel by som Vas poprosit, ci by ste sa pozreli na moj partnersky vztah. Nadobudam pocit, ze sa k sebe nehodime. Mame obdobia, kedy to klape ale dost casto to neklape. Zacal som sa trosku zaoberat aj astrologiou a hladat odpoved aj tam, ci su nam hviedzy naklonene, alebo nie. Uz niekolkokrat sme sa spolu rozisli a znovu vratili k sebe. Nieco ma k nej taha a nie som si isty, ci to je nahodou nie je iba to, ze sme si uz na seba proste zvykli.

Partnerský profil

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš partnerský vzťah. Je mi ľúto, že musím napísať negatívny profil. Z vašej strany je všetko v poriadku. No vaša priateľka má deštruktívne sklony, ktoré do vzťahu prinášajú nepríjemnosti. Mali by ste si zvážiť svoje kroky do budúcnosti. Navyše je priateľka ladená špiritisticky a takéto osoby deštruujú svoje okolie silnejšie ako bežné osoby. Odporúčam vzťah ukončiť a hľadať si vhodnejšieho partnera.

Zdravotný stav on
Mali by ste sa venovať srdcu a žalúdku.

Zdravotný stav ona
Mala by sa zaujímať o svoju nervovú sústavu, nutné preliečovať. Tiež je príliš ticho detská žľaza. Imunita je mierne pod čiarou začínajúceho rizika. Treba sledovať stav a upraviť imunitu.

Psychický stav on
Aurický obal je okolo fyzického tela stabilizovaný a bez psychických problémov.

Psychický stav ona
Aurický obal je mimo a možno hovoriť o psychických problémoch, treba sa venovať terapiám.

Povaha on
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je opatrná a všetko zvažuje. Nedobré rozlišovanie reality okolo seba. Všetko vidíte príliš negatívne a deštruktívne. Prehnaná opatrnosť.

Povaha ona
Je hystericko-epileptická povaha usadená v ústnej dutine a temennom mozgu. Charakterizujú to obrázky nekľudnej a nervóznej osoby, ktorá je zo seba zúfalá. Ďalší obraz je mechanizmus okolo seba ničiť a devastovať. Deštruktívne silné mechanizmy. Navonok príjemná, ale vo vnútri deštrukcia.

Sexuálne podvedomie on
Skúmam najhlbšie city vytvorené počas detstva. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo a ezoteriku. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: ezoterika.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na útočnosť a hrubosť. Povrchová vzrušivosť: na mužov. Pohlavná vzrušivosť: na seba a strach. Citová vzrušivosť: na hroby a cintoríny.
Z vašej strany v poriadku, priateľka má určité problémy spraviť s partnerom harmonický vzťah.

Morálka on
Okolo vás je kruhovitý obal, morálka a etika vám majú čo povedať.

Morálka ona
Okolo nej je hranatá a ostnatá aura, morálka a etika sú problémové a môžu priniesť do vzťahu značné problémy a napätie. Dobre skrýva svoje vnútro.

Láska
Nemožno hovoriť o hlbších citoch alebo dokonalej láske. Váš vzťah je harmonický. No nevytvára hlbší základ pre riešenie problémových okolností.

Aký vzťah očakávate
Vy by ste chceli spolu dosiahnuť hlbšie city, čo je správne, ale ťažko dosažiteľné. Priateľka má v sebe skryté tendencie vás deštruovať.

Rovnoprávnosť
Vy chcete rovnoprávnosť, ona chce preniesť zodpovednosť na vás.

Romantické
Romantika je akosi mimo, vy aj chcete, ale ona dôsledne atakuje.

Detičky
Vy chcete vzťah ako malé deti, ona chce deštruktívny vzťah.

Racionálnosť
Obidvaja racionálnosť a rozumovosť mimo vzťahu.

Kamaráti
Vy by ste chceli kamarátstvo, ona vás chce podriadiť, chce byť kamarát, ktorý vás mláti.

Nezávislosť
Nemáte jasne určené oblasti vlastnej nezávislosti.

Žiarlivosť
Ona chce vo vzťahu viac a núti ju to kuť pomstu za každú inú ženu, na ktorú sa pozriete.

Symbiotické
Z vašej strany symbióza, z jej strany sebectvo.

Objektívnosť
Nedokážete byť k sebe objektívni a uznať si vzájomné pole.

Sebecké
Ona silné sebecké sklony, vy v pohode.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.