Snažím sa o zlepšenie vzťahov s manželom. Bola by som rada, keby ste sa pozreli, v akej fáze sa nachádza naše manželstvo.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel na váš spoločný vzťah. Cítiť, že ste na sebe popracovali a snažíte o zlepšenie. Treba v týchto tendenciách vydržať a pokračovať ďalej. Je výborné, že ste sa dostali z pásma harmonického vzťahu do pásma lásky a citu vo vzťahu. Skúste si mnohokrát prečítať tento profil a pochopiť seba a partnera lepšie ako doteraz. Nezabúdajte, že pôsobí pozitívne na váš šťastný osud.

Zdravotný stav ona a on
V poriadku.

Psychický stav ona a on
V poriadku.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na ezoteriku. Povrchová vzrušivosť: na detstvo. Pohlavná vzrušivosť: na detstvo. Citová vzrušivosť: na duchovno.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské orgány. Citová vzrušivosť: samota.

Stav mysle ona
Pozitívny človek, aurický obal je hladký a guľatý.

Stav mysle on
Je negatívne ladený, aurický obal je plný ostňov.

Vzájomný vzťah
Okolo obidvoch sa vytvára spoločný kruhovitý obal, ktorý sa občas stráca. Treba sa vedome starať o udržanie tohto stavu.

On a jeho predstava o partnerstve
Tendencia si vás privlastniť ako akúkoľvek vec vo svojom živote. Privlastniť a ovládať, až prvky ničenia.

Ona a jej predstava o partnerstve
Tendencia spraviť zo vzťahu vojenské partnerstvo, kde si obidvaja navzájom robia zle a potom uzatvoria prímerie. Znovu útočnosť, bojovnosť a tak dokola.

Rovnoprávnosť
On ju chce vo všetkých oblastiach, ona ju odmieta. Chcete zodpovednosť nechať na partnerovi.

Romantickosť
On má záujem o romantiku vo vzťahu, ona to odmieta a považuje za šibnutosť.

Detičky
Ona silné tendencie, aby sa vo vzťahu vzájomne chovali ako malé deti, spraviť zo vzťahu hračkárstvo. On to odmieta a prísne trestá.

Racionálny typ
On je vo vzťahu rozumný a racionálny, ona je symbiotická, chce vzájomnú spoluprácu. On odmieta a agresívne potláča.

Kamaráti
Obidvaja odmietate vzťah na vlne kamarátstva. Skôr zlí kamaráti, robiaci si zle.

Nezávislosť
Ona silné tendencie byť nezávislá, on sebecké sklony vlastniť vás a neustále osekávať a trápiť, pokiaľ sa nechováte štandardne.

Žiarlivosť
Ona je viac žiarlivá, on je skôr nervózny a neistý, čo zase vyvediete.

Symbiotické
Ona silné ambície o spoločné nažívanie a porozumenie. On útek do práce a odmietanie. No radosť, keď ste pekná a v kondícii. Teší ho to.

Objektívne
Snažíte sa byť nakoniec objektívni a hodnotiť svojho partnera v reálnom svetle.

Sebecké
Ona bez sebectva, on silné sebecké až žalárnické sklony vás vlastniť. On už má z toho doslova závislosť. Hrozby v tomto smere zaberajú na partnera pozitívne.

Vzájomný vplyv
Pôsobíte na seba už neutrálne, navzájom si neubližujete po zdravotnej stránke. Po psychickej stránke partnera držíte. Partner vám ešte stále zabezpečuje šťastný osud.

Pridaj komentár