Mam problem udrzat vahu, mavam vycitky svedomia po najedeni, casto sprevadzane sebalutostou, kratkymi“dapresiami“… problem obezity mam od malicka.

Vaše problémy s obezitou začínajú v zlom psychickom stave. Organizmus je nastavený tak, ako keby ste boli v stave ohrozenia a vážnej choroby. Predimenzovaná činnosť bielych krviniek, ktoré sa kódujú v detskej žľaze, decimuje bunky v organizme. Organizmus všetko, čo zjete, premieňa na tuky. Spaľovanie tukov je blokované. Nadváha je iba dôsledkom iných zdravotných problémov, ktoré sa u vás skrývajú. Tiež náboženské postoje negatívne vplývajú na činnosť mozgu.

Diagnostika Silva objekty: veľa geometrických objektov sa nachádza na obličkách a hlavne nadobličkách, ktoré majú vplyv na ukladanie tuku v tele.

Diagnostika reiki bioenergia: bioenergia sa netvorí v nadobličkovej žľaze, lymfatické uzliny zosávajú bioenergiu. Hormonálne žľazy v tele neprodukujú bioenergiu. Ostatné v poriadku.

Diagnostika kyvadlom: neobkresľuje štítnu žľazu, nadobličky, lymfatické riečište. Ostatné v poriadku.

Diagnostika Silva údržba: v organizme to vyzerá ako po záplavách, všade samá pasivita a nečinnosť. Organizmus nerobí údržbu a opravy.

Diagnostika automatickou kresbou: problémové oblasti sú štítna žľaza a nadobličková žľaza.

Diagnostika rezonančná: centrum na ukladanie tukov je dynamicky aktivované a centrum pre spaľovanie tukov je blokované. Táto oblasť sa nachádza v mozgu blízko temenného mozgu. Neustále ukladanie tukov.

Diagnostika echolokačná: naznačuje na zápalové procesy v lymfatických uzlinách, prudké ukladanie tuku a neschopnosť prepnúť na spaľovanie tuku.

Diagnostika astrálna: vedie ma to do mozgu, kde vnímam poškodené oblasti v senzorickom mozgu, kde sú centrá na spaľovanie tuku. Sú pasívne a slabo funkčné.

Diagnostika totemová: totemové zviera sa zaujíma o vašu hormonálnu sústavu a chce ju liečiť.

Diagnostika hlasivkami: naznačuje, že organizmus má predstavu, že ste chudá a máte nedostatok tuku. Za to zodpovedá mozoček v zadnej časti mozgu. Treba terapiou pozmeniť.

Diagnostika prvkov: v poriadku.

Diagnostika vyživovacia: všetka výživa ide do tukových zložiek a orgány dostávajú minimum. Dokonca organizmus požiera aj vlastné bunky. Psychicky je nastavený, že ste bez tuku, nemáte čo jesť a ste v ohrození. Nesprávne fungovanie neurónov v mozgu.

Diagnostika aurická: krížiky a energetické špirály do štítnej žľazy a nadobličiek.

Diagnostika imunitná: všetko v poriadku, žiadne riziko rakovinových buniek. No imunitný systém pracuje neadekvátne silne, až 10 násobne a devastuje bunky v tele.

Diagnostika hormonálna: problémová tvorba hormonálnych látok a iných látok v štítnej žľaze a nadobličkách, tiež má slabú a kolísavú produkciu dvanástorník pod žalúdkom. Príčinou je neadekvátny imunitný systém.

Diagnostika psyché: aurický obal je uvoľnený a možno hovoriť o potrebe terapeuta.

Diagnostika náboženská: vaše náboženské postoje ničia činnosť neurónov. Zamyslite sa.

Pridaj komentár