V poslednom období cítim podstatný úbytok optimizmu, životnej energie, mám depresie, zle spávam. Asi pred pol rokom som zažil v noci „panický atak“, od vtedy často myslím na násilie a agresivitu, uvažujem o sebe, či som v poriadku, často mi búši srdce a necítim sa ok, som nervózny, mám obavu o seba a o svojich blízkych, uvažujem nad budúcnosťou, mierne sa to zlepšilo so zlepšujúcim sa počasím a zjarnievaním sa.

Pozrel som sa vešteckými technikami na dianie vo vašom podvedomí. Od narodenia bola vo vás skrytá náboženská schéma a náboženské vedomie. Nastal čas, aby ste sa venovali aj svojmu duchovnému rastu. Pokiaľ tak nespravíte, na čo máte právo, budete konfrontovaný so svojím podvedomím, ktoré vám to nedaruje. Buď si presadí svoje, alebo nič. Mali by ste tento vnútorný tlak rešpektovať. Zároveň vám to dovolí venovať sa aj technickej stránke vášho života.

Zdravotný stav
Bolo by potrebné zaoberať sa vaším zdravotným stavom a to hlavne hormonálnou činnosťou, ktorá je podľa mňa príliš slabá. Dajte si spraviť zdravotný profil.

Psychický stav
Aurický obal lieta okolo vášho fyzického tela do väčších vzdialeností a zase sa vracia naspäť. Možno hovoriť o nestabilných psychických pomeroch, ktoré sa postupne stabilizujú.

Povaha
Ste epileptická povaha, ktorá je energeticky usadená v temennom mozgu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá stráca pôdu pod nohami a prepadá sa do čudných psychických stavov.

Sexualita povahy
Nedá sa energeticky otvoriť, je blokovaná. Charakterizuje to obrázok chaosu a zmätku.

Pred narodením
Predpoklady pre labilnejšiu psychiku.

Sexuálne centrum
Je v ústnej dutine a charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa príliš zaujíma o všetko možné, len nie o vlastné vnútro.

Astrológia sudičky
Skúmam oblasť neurónov mozočku. Silné náboženské obrazy a výjavy. Na konci archetyp svätca. Neurónové schémy a osudovosť už má dosť vášho nezáujmu o duchovnú oblasť. Rozhodli sa aktivizovať a prinútiť vás, aby ste sa venovali duchovným veciam a hlavne náboženským veciam.

Astrológia psychiky
Skúmam oblasť neurónov veľkého mozgu. Ostrý spor podvedomia, ktoré je nábožensky ladené a vášho technického zamerania. Tentoraz podvedomie nepovolí a bude vás nútiť venovať sa svojmu vnútru.

Astrológia planét
Skúma oblasť neurónov stredného mozgu. Náboženské vedomie útočí na vaše technické vedomie. Postavy s technickým zariadením sa menia na náboženské obrazy. Podvedomie sa rozhodlo prinútiť vás, aby ste sa venovali duchovným veciam. Rešpektujte to.

Snová astrológia
Skúmam oblasť snovej pamäte. Náboženské obrázky a náboženské schémy prevzali kontrolu nad touto oblasťou a zničili všetky snové obrazy z bežného života.

Rodová karma
Skúmam vplyv z rodostromu na váš terajší osud. Doteraz na váš život pôsobilo vedomie technicky nadaných ľudí. No všetko sa zmenilo a prevahu získala veriaca žena, ktorá žila v období prvej republiky a silná túžba po Bohu. Váš nezáujem o vaše vnútro zobudilo tieto mechanizmy vo vás.

Pôrod
Astrálna úroveň pri pôrode vytvorila dvojité vedomie: technické a náboženské.

Sexuálne podvedomie
Skúmam oblasť celkovej sexuality vytvorenej v detstve. Celková vzrušivosť: na technické veci. Povrchová vzrušivosť: na hračky a techniku. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: technika.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je veľa čiernych bodiek. Traumu vám robilo odmietanie náboženských sfér života.

Duchovná úroveň
Morálka a etika vám majú čo povedať, ale viete to rozumne ovládať.

Hviezdy osud
Pokiaľ budete odmietať náboženský rozvoj a starostlivosť o duchovné, tak vaše problémy sa nevyriešia.

Výnimočnosti
Roztvorenie náboženského vedomia a silný vplyv na vašu osobu.

Pridaj komentár