Rada by som využila Vašu vešteckú a inú schopnosť zameranú na moju psychiku, zdravie (problém s neustálym priberaním) ,a vzťahy ( nemám stály poriadny vzťah ). Dostala som sa takto do akéhosi škripca, kde v otvorených, nič neriešiacich vzťahoch nedokážem nájsť radosť pre seba. Túžim už roky po blízkom človeku, s ktorým dokážem nielen komunikovať na viaceré témy, ale aj prežívať krásne chvíle v prírode, zatancovať si, zaspievať.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel do vášho podvedomia pomocou vešteckých techník. Je jasné, že žijete vo svojom vnútornom svete a k úspešnému životu potrebujete silných mužov.

Zdravotný stav
Trvale poškodené miesta nachádzam v kĺbových oblastiach. Svoju pozornosť by ste mali zamerať na pečeň, kde vnímam zlú bakteriálnu situáciu.

Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela. Psychika je stabilizovaná.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si všade niečo prečíta a zapíše. Celkovo pohoda a určitá zasnenosť. Snívanie o zvláštnych a výnimočných mužoch.

Sexualita povahy
Je klasicky európska a usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá žije vo svojom vnútornom svete, vonkajší svet ju moc nezaujíma.

Pred narodením
Počas tehotenstva matky až prílišná pasivita, nehybnosť a matka išla až príliš do seba. Oddávanie sa snom a snívaniu.

Sexuálne centrum
Je umiestnené v hlave a naznačuje na určité ambície, niečo znamenať, dosiahnuť. Menej rodina a deti.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Všade kopy knižiek a na konci osoba, ktorá má robiť okolo literatúry. Keď tak žijete aj vo vonkajšom svete, tak šťastný osud.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Problémom sú muži a to silní a tvrdí muži. Potreba takýchto mužov k životu. Vtedy sa vám darí, keď je pri vás silný muž, ináč ste stratená.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Astrologická schéma planéty Venuša. Čierna Venuša, okolo mesačné cykly. Úspešnosť vo vašom živote je určovaná príchodom silných mužských osobností.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Všade vnímam obrazy silných mužov. Doslova celá galéria kulturistov a váš obdiv a fascinácia pre mužské telá. Nenaplnené túžby po mužskom ideály svalovca, ktorému to myslí.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode mníška, ktorá sa v lazaretoch starala o ranených mužov. Vždy sa nechala zviesť a mala pre to výčitky svedomia. Určitý druh náboženského šialenstva. Domiešal sa jej svet náboženský a svet mužský.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: nejasná. Povrchová vzrušivosť: nejasná. Pohlavná vzrušivosť: nejasná. Citová vzrušivosť: na silných mužov. Celkovo problémové podvedomie na vytvorenie hlbších vzťahov v partnerstve.

Duchovná úroveň
Etika a morálka vám majú čo povedať. Až príliš rozvinutá. Rozumná kontrola dobroty je vhodná.

Náboženské vedomie
Máte vo veľkom mozgu nastavené neuróny na vnímanie náboženských obrazov.

Pridaj komentár