Pred 3 týždňami sa so mnou skontaktoval duch mŕtveho človeka-bol to kamarátkin starý otec. Hovoril mi úplné podrobnosti o ich rodine a chcel aby v dome niečo očistili, ale oni to ešte nespravili a ja som začala mať hneď potom vážne zdravotné problémy. Neviem či to má s tým súvis, preto by som Vás chcela poprosiť o pomoc.

Požiadali ste ma, aby som sa pozrel veštecky na vaše špiritistické sklony a schopnosti komunikovať so svetom mŕtvych informačných polí. Máte v sebe netradičné štruktúry buniek podobajúce sa prehistorickým bunkám. Tie vám dovoľujú komunikáciu s mŕtvymi osobami cez aurický obal okolo vás. Napriek tomu, že máte svet mŕtvych v sebe, dokážete udržať negatívne vplyvy v sebe. Ubližujete si sama. Bolo by rozumné, aby ste ovládli tieto sily v sebe.

Zdravotný stav
Svoju pozornosť by ste mali upriamiť na hormonálnu sústavu a štítnu žľazu. Nejde o chorobný stav, ale o disharmónie, teda kolísavú činnosť.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od fyzického tela. Váš psychický stav je destabilizovaný a odporúčam terapie alebo užívanie vhodných liekov.

Povaha
Ste hysterická povaha bioenergeticky usadená v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa intenzívne zaujíma o okultizmus, špiritizmus a všetko, čo súvisí so svetom mŕtvych.

Pred narodením
Matka bola počas tehotenstva na pohrebe, negatívny vplyv na vašu psychiku. Informačné pole mŕtvej osoby vstúpilo do vás.

Sexuálne centrum
Je v podbruší a naznačuje na klasicky ženskú psychiku. Charakterizuje to obrázok ženy, ktorá sa necíti normálne a vie, že je zvláštna.

Astrológia sudičky
Skúmam neuróny mozočku. Obrázky hrobov a na konci postava v truhle.

Astrológia psychiky
Skúmam neuróny šedej kôry mozgovej. Všade samé cintoríny a duše mŕtvych ľudí, teda ich informačné polia.

Astrológia planét
Skúmam neuróny stredného mozgu. Je tu informačné pole mŕtvej osoby z pohrebu počas tehotenstva matky.

Snová astrológia
Skúmam podvedomé procesy v snoch. Všade svet špiritizmu, vyvolávanie informačných polí mŕtvych, intenzívna komunikácia so svetom mŕtvych.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode chorá osoba, ktorá jedla mäso ľudí a pila ich krv. Znásilňovala ženy a robila špiritistické pokusy. Dvojitý život.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na svet mŕtvych. Povrchová vzrušivosť: na mŕtve telá. Pohlavná vzrušivosť: nekomentujem. Citová vzrušivosť: na svet mŕtvych.

Traumatické udalosti
Okolo vašej osoby je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje každý pohreb a všetko okolo špiritizmu.

Duchovná úroveň
Morálka a etika sú na vysokej úrovni a všetko špiritistické držíte v sebe a nedovolíte, aby to ubližovalo iným.

Iné
Máte v sebe prehistorické fosílne bunky a teda špeciálne aurické vedomie. Svet mŕtvych funguje okolo vášho fyzického tela.

Hviezdy, osud
Iba vtedy, keď zvládnete sily, ktoré máte v sebe, šťastný osud.

Pridaj komentár