Od narodenia som na invalidnom vozíku, zaujímam sa o ezoteriku, reinkarnáciu, mágiu, veštenie, anjelskú terapiu, psychológiu. Chcela by som sa spýtať, či by sa zdravotný stav dal nejakým spôsobom zlepšiť.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš stav. Ako je už zvykom, osoby od narodenia pripútané na vozík sú určitým spôsobom výnimočné a geniálne. No len zlomok týchto ľudí sa zmieri s tým, že nemôžu žiť klasický život. Ale zato môžu žiť silný intelektuálny a ezoterický život. Majú šancu putovať, kde len chcú, ale psychicky a nie po vlastných nohách. Aj vy ste prípad, kedy je možnosť žiť iný spôsob života, ale do hlavy vám dostali iné hlúposti a ešte máte túžbu, že raz príde zázrak a vstanete. Takýmto spôsobom si môžete premrhať duchovný rozmer svojej existencie.

Zdravotný stav celkovo
Kyvadlo obkreslilo organizmus celkovo v poriadku okrem miechy.

Psychický stav
Vnímať zúžené vedomie na svoj osud, ktorý musíte stráviť na vozíku. Uzatvárate sa do seba a postupne viazne kontakt s okolím fyzicky aj psychicky. Čo nie je dobré a už teraz by bola vhodná pomoc psychológa.

Sexus podvedomie
Celková vzrušivosť: ešte si zhoršovať svoj stav. Povrchová vzrušivosť: ukončiť svoj život. Pohlavná vzrušivosť: zničiť sa tabletkami. Citová vzrušivosť: spánok.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov a to bielu líniu šťastného osudu. Nemáte k nim žiadny vzťah a ničíte ich. Chcete smrť a ukončenie života. V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly do tela. Sú silne nabité duchovnom a ezoterikou na všetky spôsoby. 7 obalov spolu hovorí o schopnosti rozumieť ezoterike ako málokto medzi ľuďmi. Odmietate to a chceli by ste tancovať, užívať si života ako bežní ľudia. Škoda, že netušíte, čo vlastne máte v sebe a na čo je to všetko dobré.

Chromozómová história
Vaše chromozómy začínajú svoju púť v Afrike a cez Áziu, Indiu, Japonsko, Južnú Ameriku, Severnú Ameriku, Island a Anglicko skončili v Európe, len málokedy možno vnímať takéto rozsiahle putovanie chromozómov. Prinieslo vám to úžasnú rozhľadenosť, túžbu putovať ďalej, ale nie fyzicky, ale psychicky.

Génové reťazce
Génové retiazky sú veľmi vzdialené od seba a mali by ste žiť silne ezotericky a vzdelanostne.

Embryonálny vývoj
Od začiatku vývoja ste mali poškodenú miechu, bola to chyba v chromozómoch spermií a nevhodná kombinácia s chromozómami vajíčka. Zato sa vám otvorila geniálna myseľ ako skoro u väčšiny osôb s trvalým poškodením miechy od narodenia. No vo vašom prípade je to genialita, ktorú odmietate, zavrhujete a vzdelaním a ezoterikou neškolíte. A to je škoda. Vnímať vo vás záznam organického života z kozmu, ktorý poznal, ako tvoriť geniálnu psychiku. No vy chcete bežný život bežných ľudí. Chcite žiť vlastnú genialitu, naučte sa psychicky putovať ezoterickými systémami a buďte vďačná univerzu, že vám dalo šancu idúcu za hranice bežného pozemského vnímania seba a skutočnosti. Kto vie, či to vaše ľudské ego pochopí?

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch dôsledne ničíte seba a svoj duchovný potenciál. V snoch žijete bežný život matky s deťmi.

Hviezdy, šťastný osud
Keď pochopíte, že váš život má byť o niečom inom ako rodine, deťoch a hrncoch.

Pridaj komentár