Trpím bolesťami hlavy v spánkovej oblasti. Sprevádza ich intenzívne slzenie a číry výtok z nosa na tej strane hlavy, na ktorej sa bolesť objaví. Taktiež sa mi sťaží dýchanie a zvýši telesná teplota.Bolesť sa objavuje vždy predpoludním. CT mozgu som absolvoval. Bez nálezu. Nemôžem vylúčiť, že sa jedná o psychický problém.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Počas embryonálneho vývoja ste dostali do podvedomia osud stigmatického svätca. Toto podvedomie sa zobúdza a chce, aby ste žili iným spôsobom ako doteraz. No vy sa bránite a podvedomie odmietate. To nie je rozumné. Takéto silné náboženské podvedomie musí von do života. Venujte sa anjelským sféram a kozmickému náboženstvu.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo v organizme všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je príliš vzdialený od vášho tela. To naznačuje na psychické problémy. Tak isto podvedomé obaly sú mimo telo a aj ďalšie psychické zložky. Nutnosť rozsiahlych psychoterapií a liečby u psychiatra.

Povaha
Ste usadený v gangliách tela. To sú drobné neurónové zhluky veľkosti špendlíkovej hlavičky. Tie sú v hlave a okolo orgánov tela. Odtiaľto vyviera vaša psychika. Máte tu uložené kozmické vedomie, také majú kozmonauti, ktorí sú na obežnej dráhe viac ako 4 mesiace. Ich psychika sa zásadne zmení. Vy ste túto zmenu získali počas embryonálneho vývoja. Vaša matka mala nestabilnú psychiku a vám sa vytvorilo kozmické vedomie. Všetci s touto psychikou majú problémy. K tomu sa vám trhajú bunky v tuku, niečo na spôsob stigiem vnútorných orgánov. Čo je zase ďalší fenomén poškodzovania psychiky.

Sexus
Sexus povahy je usadený v hormonálnych žľazách. Charakterizuje to obrázok stigmatizovanej osoby a lásky k Bohu. Sexualita celkovo je orientovaná nábožensky. Otcovská láska k deťom.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4.roku ste dostali anjelské obaly, sú mimo telo. Sú biele a vytvorené z ľudských kostí. V 12. roku ste dostali obaly, ktoré sú tiež mimo telo. Aurický obal vytvára pri vás guľovitý kotúč s krížom. Obsahuje menšie magnetické anjelské sféry. Máte v sebe klinický obal, prežili ste klinickú smrť. Obal je naplnený snovým materiálom z vašich snov. Od embryonálneho vývoja máte v sebe informačné pole stigmatizovanej osoby, ktorá sa reinkarnovala už aspoň 4 krát. Tak isto má kozmické vedomie. Okolo seba máte dalšie informačné polia veriacich osôb, ktoré tohto stigmatika sprevádzali počas jeho života a reinkarnácii. Túžby obal je mimo telo. je plný náboženských túžob fanatického charakteru. Mozoček obal obsahuje záznam o predkovi, ktorý mal stigmy, ale pracoval pre náboženských laikov. Zvierací obal obsahuje záznam o jasličkách. Eros obal obsahuje Božiu lásku. Šaman obal obsahuje krstenie pohanov z Biblie. 7 obalov spolu obsahuje všetky záznamy o stigmatikoch náboženského charakteru.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Všade vnímam tvrdý súboj medzi vami a stigmatickou zložkou vášho podvedomia. Súboj sa stupňuje a vy nechcete žiť to, čo máte v podvedomí. Tento súboj beží vo všetkých neurónoch. Mali by ste rešpektovať to, čo ste dostali do podvedomia.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Silný vplyv rodičov na to, aby ste boli vzorný a úspešný so všetkým štandardným pre vzorného syna. Silne potlačené podvedomie.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu sa realizuje v snoch všetko náboženské. Váš strach a agresivita vášho podvedomia. Podvedomie neustúpi. Naopak, chce viac, chce sa realizovať aj vo vonkajšom svete.

Riziká budúcnosti
Vaše podvedomie, ktoré je silne náboženské a stigmatické sa aktivizuje a bude vás nútiť žiť inak ako doteraz. Keď ste rozumný, tak sa podriadite.

Pridaj komentár