Kmeňové bunky. Nervové bunky. Neurónové bunky. Tukový orgán. Živá strava. Sugeratívne tehotenstvo. Odmietanie veku. Som bujak pohlavný. Múmio. Jogínske programovanie. Porušenie pudu sebazáchovy. Mechanizmus poškodzovania. Mechanizmus zmeny buniek tela. Živice. Moč. Akupresúra. Mikronatŕhanie svalov. Kyslíkové predýchanie. Výhonky stromov. Udržateľná výkonnosť 40 ročnej osoby. Prípady dlhovekosti. Tento zápis má svoju zvukovú nahrávku MP3. Vyhľadaj v Nahrávkach – Rôzne.

Kmeňové bunky. Meteoritický anjel.
Sú súčasťou orgánov a častí tela. Vešteckým výkonom sa diagnostikuje, v akom sú stave. Či sú ešte dostatočne plné, či sú spiace alebo úplne zničené. Vie sa, že sa dá obnova orgánov a častí tela nahradiť cez mechanizmus poškodzovania orgánov či už fyzicky, alebo chemicky.

Nervové bunky. Meteoritický anjel.
Treba dlhodobo zabezpečiť dokonalú údržbu a reparáciu. Nie sú tu kmeňové bunky a každá odumretá bunka sa už nedá nahradiť.

Neurónové bunky. Meteoritický anjel. Treba dlhodobo zabezpečiť dokonalú údržbu a reparáciu. Nie sú tu kmeňové bunky a každá odumretá bunka sa už nedá nahradiť.

Tukový orgán. Meteoritický anjel.
Hrá rozhodujúcu rolu pri dlhovekosti a trvalej výkonnosti. Bežne produkuje asi 24 vhodných položiek pre telo. No u dlhovekých jedincov je to až 600 látok vhodných pre organizmus. Produkcia niektorých hormonálnych látok, liečivých látok. Látok, ktoré poškodzujú bunky a tkanivá tela a vyvolávajú obnovu na inom princípe.

Živá strava. Meteoritický anjel.
Ide o to, že ľudia s vysokou dlhovekosťou majú v jedálničku živé zvieracie mäso a to hlavne surové mäso rýb po ich zabití a následnej čerstvej a okamžitej konzumácii.

Odmietanie veku. Meteoritický anjel.
Aj toto je dobrá psychologická terapia, pri ktorej kategoricky odmietate prijať vyšší vek a starobu. Celkovo sa tak brzdí starecká biochémia.

Trvalý stav tehotenstva. Meteoritický anjel.
Zaujímavý stav u žien, pri ktorom si ženy nasugerujú a stále veria, že každý ich orgán je ich dieťa a zapínajú tehotenskú psychiku. Tento stav potom pôsobí blahodarne na orgány tela.

Som bujak pohlavný. Meteoritický anjel.
U mužov pripadá držanie fyzickej sexuality na určitej úrovni v pocitoch, že neustále ešte potrebujú plodiť deti. Či už mentálne, alebo aj fyzicky.

Múmio. Meteoritický anjel.
Špeciálna organická hmota vytekajúca zo skál. Zistili sme, že dodatočne aktivizuje tvorbu nových kmeňových buniek v tele človeka.

Jogínske programovanie. Meteoritický anjel.
Slúži na to, aby ste využili nehybné sedenie ako koncentráciu na to, čo chcete dosiahnuť. Neustále vizualizujete, čo chcete dosiahnuť v živote do najmenších detailov.

Porušenie pudu sebazáchovy. Meteoritický anjel.
Dlhoveké osoby majú poškodený pud sebazáchovy a za udržanie života spravia čokoľvek. A to aj robia, čo im organizmus prikazuje.

Mechanizmus poškodzovania. Meteoritický anjel.
Namiesto mechanizmu obnovenia orgánov a častí tela sa použije mechanizmus poškodenia tkanív. Toto poškodenie je zahojené mimo kmeňové bunky.

Živice. Meteoritický anjel.
Znovu látka, ktorá poškodzuje tkanivá a dovoľuje regeneráciu na princípe poškodzovania. Môže sa aplikovať aj cez kožu, ale v neupravovanej naturálnej podobe.

Moč. Meteoritický anjel.
Zase látka, ktorá po konzumácii poškodzuje tkanivá v tele a vyvoláva takto obnovu kmeňových buniek. Aplikovať sa dá aj cez kožu a ako homeopatikum. Prípadne ako rozriedený roztok vo vode.

Akupresúra. Meteoritický anjel.
Využitie akupunktúrnych ihiel a ich napichanie do hĺbky tela a nielen do svalov. Okrem srdcového svalu. Znovu systém poškodzovania orgánov a iných častí tela. Napichaním sa dosahuje proces regenerácie a obnovy tkanív. Nie cez kmeňové bunky.

Mikronatŕhanie svalov. Meteoritický anjel.
Ide o spôsob pohybu a cvičenia v posilňovni za účelom mikronatŕhania svalov. Nie únava svalov. Nie ich rozhorúčenie, ale dosiahnuť v nich bolestivé pichanie ako bolesť po vpichu injekcie.

Kyslíkové predýchanie. Meteoritický anjel.
Zaujímavý fenomén, keď do tela dostanete nádychom a zadržaním dychu množstvo kyslíka. Dýchanie a predýchanie je ukončené, keď začnú tŕpnuť ruky a nohy. Ďalej neodporúčam pokračovať. Pozor si musia dať choré osoby na vysoký tlak a choré srdce. Všetko cvičte postupne.

Výhonky stromov. Meteoritický anjel.
Jeden z produktov, ktorý dlhoveké osoby neustále žuvali a v ústach odšťavovali. Výhonky žuli aj s kôrou a púčikmi. Môže sa aplikovať aj cez povrch kože. Zo začiatku užívať v malých množstvách. Pozor na stromy s jedovatým lístím.

Udržateľná výkonnosť 40 ročnej osoby. Meteoritický anjel.
Na to, aby si človek udržal výkonnosť 40 ročnej osoby, je potrebné spraviť opatrenia a to je najlepšie vypnúť ľudský rozum a zapnúť intuitívne konanie. Teda byť ochotný spraviť čokoľvek, aby si udržal vhodnú výkonnosť. A to dokázali práve osoby dlhoveké. Báli sa smrti a choroby. Pud sebazáchovy bol prudko predimenzovaný. Bolo im jedno, čo si o nich pomyslí okolie.

Prípady dlhovekosti. Meteoritický anjel.
Vyhľadali sme prípady dlhovekosti a pozreli sme sa na posledné roky života ľudí s extrémnou dlhovekosťou. V Európe žil v sektore zemepisnej dĺžky a šírky (4,E) človek, ktorý sa približne dožil asi 170 rokov. Bol to asi najstarší človek našej planéty. Žil najprv v Ázii a postupne sa presťahoval do oblasti Karpát. Počas života sa venoval rozjímaniu a meditáciám. Orgány mal v poslednom roku života už zošúverené a bez kmeňových buniek. Tukový orgán mu produkoval asi 400 druhov látok. Veľa poškodených nervových buniek. Svaly v kondícii. Žuval surové rybičky. Ostatná strava skromne, nefungovalo trávenie. Natieral si telo živicou a močom. Natieral sa aj sušenými zvieracími výkalmi. Dával si na telo rašelinu. Zomrel roztrhaný medveďom.

Ďalší žil v sektore zemepisnej dĺžky a šírky (15, K) Brazília. Dožil sa približne 160 rokov. Skenoval som posledný rok jeho života. Orgány ešte v dokonalom stave. Kmeňové bunky vyčerpané. Zabíjal zvieratá a mäso si dával na seba. Pil vlastný moč. Zháňal si rôzne zvieracie jedy a natieral na kožu. Žuval mladé výhonky stromov. Svaly ochabnuté. V sebe mal zvláštne mikroorganizmy. Zomrel na bežné prechladnutie. Jednoducho to podcenil.

Ďalší prípad žil v Severnej Amerike (10,F). Dožil sa približne 140 rokov. Tukový orgán produkoval 800 látok. Bol by sa dožil aj vyššieho veku, ale násilne ho zabili. Jedol surové žaby a hmyz. Orgány tela mal pozmenené geneticky od žuvania múmia. Provokovalo to k tvorbe nových kmeňových buniek. Kožu natieral, čím sa dalo. Skoro všetko dostával do tela cez kožu. Už mu nefungovalo trávenie.

Pridaj komentár