Pred rokom som si u vás dala vypracovať vnútorný profil (A 447). 9 rokov som išla ako pútnik sama po svojej duchovnej ceste a robila to najlepšie, čo vedela, predsa som cítila, že som asi zišla z cesty. Mohli by ste mi aj pre tentokrát urobiť vnútorný profil? Chodím do svojho vnútra, ale ja mám iný astrálny zrak, to vaše šamanské sa mi páči viac. Ak si ho dávam vypracovať, tak určite ma niekam posunie ďalej. Ďakujem veľmi pekne a želám vám veľa, veľa Svetla.

Znovu ste ma požiadali, aby som sa vešteckými technikami pozrel do vášho podvedomia. Našiel som tu sivé anjelské sféry a zabudnuté diamantové sféry. Skúste nadviazať kontakt, ktorý sa prerušil v detstve.

Zdravotný stav
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Tak isto obaly podvedomia sú v tele. Teda štandardný psychický stav.

Povaha
Ste usadená v strednom mozgu ako väčšina dnes žijúcich ľudí. Odtiaľto ide spojka do ústnej dutiny. Hovoríme o hysterickej povahe. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa začala zaoberať ezoterikou nadväzujúcou na realitu a nie iba fantáziou ezoterických spisovateľov. Celkovo je hysterická povaha pod kontrolou.

Sexus
Sexus povahy je usadený v ústnej dutine. Charakterizuje to obrázok ženskej sexuality. Sexus centrum je v hlave, teda určité túžby a ambície, menej rodina. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá prepína svoje sily a môže z dôvodu ambícií spraviť zbytočné hlúposti. Dvakrát meraj a raz rež.
Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovno a ezoteriku, ale celkovo chaos a iba také pochutenie si. Chýba tomu systematickosť. Povrchová vzrušivosť: na seba. Pohlavná vzrušivosť: na záhadné a tajomné. Menej na mužské telo. Citová vzrušivosť: vlastné ego. Celkovo ste zameraná na seba a určité problémy vo vzťahoch s mužmi sú možné.

Stav obalov podvedomia
Na vešteckej rovine sa dajú v ľudskom tele čítať ďalšie informačné polia, ktoré vznikli zo spomienok ľudí, ktorí už zomreli. Ich spomienky sú uložené okolo nás a okolo 4. a 12. -14. roku človeka sa môžu ako kópie dostať do fyzického tela cez mozoček.
V 4. roku ste dostali obaly anjelov diamantovej úrovne zahustenia. No anjelské sféry spia. V detstve zatvorené a nepoužívané. Skôr robiť si, čo chcete, ale nie deštruktívne. Teší vás, keď si spravíte veci a nezáleží vám na tom, či to vedie aj k úspechu. Aura obal je okolo tela asi 10cm. Obsahuje malé sivasté anjelské sféry. Teda žijete a robíte si tak, ako vám to vyhovuje. Menej túžba byť úspešná. Túžby obal obsahuje zápis orientálnej tanečnice a ezoterický život v Oriente. Mozoček obal obsahuje info o pohybovej ezoterike ako joga, či kung a tance. To je vaše životné poslanie, pohybová kultúra v ezoterike. Rodostrom obal obsahuje informáciu o osobe z rodu, bola to mníška a slúžila Bohu pre laickú verejnosť. Zvierací obal obsahuje svet pohybu. Eros obal obsahuje samotu a málo sexuálnej aktivity. Skôr problémová oblasť. Šaman obal obsahuje šamanské tance. 7 obalov spolu obsahuje všetko o jogínskych asánach a indických tancoch.

Astrológia veľkého mozgu, stredného mozgu, mozočku, miechy, ganglií, brušného mozgu
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Charakterizuje to séria obrazov: silne sivasté anjelské sféry, túžba robiť si tak, ako sa vám zachce. Potom to nepôjde k úspechu. Všade sivasté anjelské sféry a neochota rešpektovať, že pre šťastný osud treba robiť tie správne kroky.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj za pomoci okolia. Rada si niečo vysnívate alebo predstavíte a snažíte sa to za každú cenu zrealizovať. Nedokážete komunikovať s anjelskými sférami úspechu. Úspech nie je podstatný, ale vaša spokojnosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch všetky biele, zlatisté a ešte silnejšie sféry farbíte na sivo. A dupete, aby vám pomáhali. Oni sa iba smejú.

Riziká budúcnosti
Bolo by múdre čítať si Anjelskú školu a anjelské zasvätenia na stránke. Naučiť sa komunikovať s anjelmi a nerobiť si veci násilne iba podľa vašich predstáv. Vaše okolie nerado s vami spolupracuje a skôr sa priživí. Naučte sa komunikovať s anjelskými sférami a tiež ich počúvať, čo vám povedia.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.