Začala som sa zaoberať anjelskými sférami, vypočula som si aj vaše mp3 nahrávky z prednášok. Mám vážny záujem o meditácie, informácie zbieram a „samoučím“ sa už dlhšie. Ale chýba mi vedenie.

Požiadali ste ma, aby ste s nami mohli meditovať cez skype. No chcel som, aby ste na začiatok spoznali, čo sa vo vás odohráva a naučili sa správne využívať dar embryonálneho vedomia vášho dvojčaťa vo vnútri vášho psychického tela. Môžete meditovať, ale treba dodržiavať určité zásady psychohygieny, aby ste sa psychicky nezničili a neskončili v rukách psychiatrov. Teším sa na spoločné meditácie a budem dávať na vás pozor.

Zdravotný stav
Celkovo ste v dobrom zdravotnom stave, ale vďačíte tomu z dôvodu veľkého počtu embryonálnych buniek. Ako keby ste mali v sebe siamské dvojča, ktoré sa nerozvinulo a zanechalo plno embryonálnych buniek. Tie sa stávajú základňami vašej vitality a dlhovekosti.

Psychický stav
Aurický obal je veľmi vzdialený od tela. Podobá sa to na stavy pacientov, ktorí potrebujú liečbu u psychiatra a rozsiahle terapie.

Povaha
Ste netradične usadená psychicky vo vnútri embryonálnych buniek svojho dvojčaťa. Odtiaľto riadite svoju psychiku. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si myslí, že si môže dovoliť hazardovať a nič sa jej nestane, že svojou energiou prevalcuje svet a hotovo.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na svoje siamské dvojča v sebe. Povrchová vzrušivosť: na anjelské sféry a svetlo. Pohlavná vzrušivosť: anjelské sféry svetla z embryonálnych buniek svojho dvojčaťa v sebe. Citová vzrušivosť: anjelské sféry. Veľmi nevhodná psychika pre partnerské a medziľudské vzťahy. Charakterizuje to až nechuť ľudí sa s vami stretať a fungovať.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov, ktoré boli zničené a nahradené embryonálnym svetlom vášho dvojčaťa, ktoré sa túla reálnym kozmom do nekonečných vzdialeností. To vám silne destabilizuje psychiku a celkovo osud. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly, všade je svet embryí a embryonálne svetlo. Všetko o embryách a ich svete. Tak isto silný kontakt s organickým životom v kozme Ufo, čo vás robí ešte čudnejšou.

Embryonálny vývoj
Vnímať, že ste mali embryonálne bunky naviac, ktoré zostali vo vás až do dnešných dní.

Chromozómová história
Vaše chromozómy pochádzajú z Číny a postupne prešli cez Áziu do Európy. Všade niečo nabrali. Majú v sebe poruchu vytvárať v tele človeka embryonálne bunky naviac do budúceho obdobia dospelosti. Vaši predkovia mali podobný fenomén.

Génové predpoklady
Génové podvedomie naznačuje pevné génové zväzky a nemali by ste sa venovať ezoterike. Ale to nejde, vaše embryonálne dvojča vo vás chce za každú cenu byť súčasťou takýchto meditácií a odovzdať svoje skúsenosti do systému, ktorý vytvárame. Je to vlastne jeho prosba, aby sme uchovali to, čo cez vás spoznal.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Nie je správny váš postoj, že sa chcete stotožňovať s embryonálnymi bunkami vo svojom tele. Treba sa naučiť vhodnú psychohygienu odpojenia sa od buniek dvojčaťa vo vašich pľúcnych bunkách a čiastočne aj v kostných bunkách. Nebyť stále napojená na tento fenomén a naučiť sa to ovládať.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch ste mimo svojho tela a cez bunky svojho dvojčaťa ste v priestore kozmu, ktoré sa vníma ako božie svetlo a nádhera. Potom máte porušovaný spánkový režim a nestabilnú psychiku.

Hviezdy, šťastný osud
Rozumne používať tieto sily.

Pridaj komentár