Rád by som vás poprosil preskúmať moje podvedomie, zvlášť snové. Každú noc sa mi neustále niečo sníva, čo si aj tak ráno sotva pamätám. Vôbec sa nevyspím, celý deň sa na nič nemôžem sústrediť.

Požiadali ste ma, aby som vešteckým spôsobom nahliadol do vášho podvedomia. Nachádzam tu potenciál embryonálnej ezoteriky, ktorý sa praktizuje psychickým prienikom cez embryonálne bunky tela. Bohužiaľ, nechcete žiť naplno duchovne ani počas dňa, ani v noci. Patríte medzi ľudí, ktorí musia žiť duchovne, pokiaľ chcú mať v bežnom živote viac úspech. No vy máte strach a pred svojím podvedomím utekáte.

Zdravotný stav
Bol zhodnotený osobitne.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela dobre ukotvený. Možno hovoriť o štandardnej psychike. Všetko v poriadku.

Povaha
Ste usadený psychickými prejavmi v mieche. Ľudia usadení v mieche inklinujú viac k prírode. Ťažšie znášajú dnešnú civilizáciu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má rada prírodu a je smutná, keď sa musí vrátiť do civilizácie.

Sexuálne podvedomie
Vytvára sa počas raného detstva a vplývajú naň najbližšie osoby. Celková vzrušivosť: na ženské telo. Povrchová vzrušivosť: na ženské telo. Pohlavná vzrušivosť: na ženské pohlavie. Citová vzrušivosť: ezoterika. Teda klasické mužské podvedomie orientované na ženy vhodné pre klasický partnerský vzťah.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali biele anjelské sféry detských dyslektikov. Váš vzťah k anjelským sféram a v poslednom čase zlepšuje a uvedomujete si, aký môžu mať význam pre šťastie. Váš postoj je správny a pomoc žiadate vtedy, keď je to prospešné. Riziková previazanosť nehrozí. Všetko v norme. Ide o anjelské sféry z minerálov, ktoré pomáhajú mať iskrivé myšlienky. V 12. roku života človek získa ďalšie obaly, ktoré sa môžu počas života meniť. Obal túžby obsahuje ezoterické obrázky. Obal mozoček obsahuje obrazy rehoľného života v kláštore. Obal rodostrom obsahuje záznam predkov, ktorí sa venovali anjelskej problematike. Obal dieťa obsahuje obrazy anjelov s dieťaťom, čo spadá do ezoteriky jedincov s embryonálnymi bunkami v dospelosti. Psychický prienik do kozmu cez svetlo a svetelné efekty. Obal zviera obsahuje obrazy tantry a hinduistickej ezoteriky, napríklad aj v podaní F. Bardona. Obal šaman obsahuje embryonálnu ezoteriku sveta do mŕtvych. Ide o záznamy z embryonálnych buniek, niečo ako anjeli Atlantídy. Vzácne spomienky ľudí, ktorí mali počas života v sebe veľké množstvo embryonálnych buniek. 7 obalov spolu obsahuje všetko o svetelnej ezoterike cez embryonálne bunky, ktoré má v dospelosti v sebe skoro každá osoba.

Embryonálny vývoj
Počas vývoja ste sa príliš zdržali v blasturálnom období a ostatné vývojové fázy boli dobudované v rýchlosti. Teda máte tzv. embryonálne vedomie, ktoré môže prenikať kozmom o priemere až 18 biliónov krát 4000 miliárd svetelných rokov. No vám v tomto prieniku bráni strach a neprenikáte nikde.

Chromozómová história
Začína niekde v Grónsku a ide do Anglicka, odtiaľ do Poľska a tu stráca silu. Pôvodná chromozómová línia je pomiešaná.

Génové predpoklady
Génové reťazce, ktoré sú v chromozómoch v bunkách, sú značne roztvorené a mali by ste sa venovať duchovnu na ezoterický spôsob. Vy osobne utekáte pred svojím génovým podvedomím a to sa potom postará, aby zlikvidovalo šťastné náhody a zámerne vytvára tlak, aby ste žili inak ako doteraz. Nepoznám nikoho, kto by vyhral nad svojím podvedomím. Múdri ľudia rešpektujú svoje podvedomie a žijú duchovne.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Charakterizuje to strach z embryonálneho svetla. Prežívate neochotu žiť aktívne duchovne, ani v nočnom spánku. To má svoje následky v tom, že vám to nedovolí dosahovať úspech. Skúste zmeniť prístup.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď si otvoríte svoje embryonálne vedomie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.