Najviac ma trápi strata životnej energie, strach z budúcnosti a pod. „Bolieva“ ma srdiečko a niekedy je to natoľko silné, že mi to znemožňuje pracovať. Život mi znepríjemňuje fakt, že ma bolia kolená a chrbát a stupňuje sa to.

Požiadali ste ma, aby som veštecky nahliadol do vášho tela a odhadol, čo sa tam deje. Na to, že máte iba 34 rokov, to nevyzerá zrovna optimálne. Máte v sebe skryté pochody, ktoré nie sú ešte medicínsky zistiteľné. Ale odporúčam začať ich riešiť, aby sa nestali neskoršie akútne a rizikové.

Diagnostika 7. neurónových oblastí tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto sú chromozómy žalúdočných bunkách, sú značne pasívne. Slabé sú aj zhluky neurónov v podobe ganglií v celej kostnej dreni. Stav neurónových buniek je ako u 50 ročnej zdravej osoby, teda organizmus sa zle stará o túto oblasť tela. No nie akútna choroba.

Diagnostika kostná dreň: kyvadlo obkreslilo v poriadku. No všade veľa slabých miest. Na viacerých miestach kostnej drene mŕtve skupiny buniek. Tieto bunky váš imunitný systém zlikvidoval z dôvodu rizikovosti. Stav buniek kostnej drene ako u 70 ročnej zdravej osoby. Organizmus sa zle stará o túto oblasť. No nie akútna choroba.

Diagnostika krvné riečište: kyvadlo ho neobkreslilo v poriadku. Stupeň chorobnosti je 40, čo je začiatok chorobnosti. Nežiaduce genetické zmeny. Rýchle starnutie buniek krvných ciev a žíl. Bolo by rozumné riešiť.

Diagnostika nervstva tela: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Slabé miesto sú nervové zakončenia do obličiek, ktoré majú v sebe veľa mŕtvych buniek. Následok aktivity imunitného systému bielych krviniek, ktoré tu likvidovali nebezpečné vírusy. Stav obličiek ako u 70 ročnej zdravej osoby, organizmus sa o túto oblasť tela nestará poriadne.

Diagnostika lymfatického riečišťa, uzlín: kyvadlo obkreslilo v poriadku, slabé miesto nie je. Stav buniek ako u 20 ročnej zdravej osoby.

Diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo obkreslilo v poriadku hypofýzu, epifýzu, štítnu žľazu, nadobličky, pankreas, prištítne telieska, detskú žľazu. Neobkreslilo vaječníky. Stupeň chorobnosti je 60, čo je bežiaca chorobnosť v začiatočnom štádiu. Územie plné vírusov a riziko z tohto hľadiska. Odporúčam preventívne riešiť.

Diagnostika orgánov a častí tela: kyvadlo neobkreslilo pečeň, obličky, slezinu a žalúdok. Stupeň chorobnosti je všade do 50, čo je začínajúca chorobnosť. Všade nežiaduce mikroorganizmy. Treba riešiť.

Diagnostika imunitná: celkový imunitný systém je poškodený. Bunky kostnej drene majú nežiaduce pozvoľné genetické zmeny k horšiemu. Dcérske bunky sú čudne deformované a produkuje sa príliš málo bielych krviniek. Systém detskej žľazy okolo hrudnej kosti a idúci do celého tela je napadnutý mikroorganizmami. Organizmus špeciálnou chémiou nahrádza činnosť bielych krviniek. Celkovo je imunita v tele nedostatočná a treba to riešiť, ešte sa to dá riešiť zvnútra bez liekov a drastických zásahov. Celkovo imunitu treba pozrieť podrobnejšie a detailnejšie.

Pridaj komentár