Nemôžem dosiahnuť orgazmus, čo netrápi tak mňa, ako partnera.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel na vašu sexualitu. Bežne takéto veštecké pohľady nerobím, ale mal som pocit, že to bude mať hlbšie korene ako je bežné. Šanca na nápravu sexuálneho života a dosiahnutie orgastických stavov je možná, no treba podstúpiť hormonálnu liečbu a vhodnú erotickú terapiu.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy v celom organizme. Veľký prepad je v epifýze, ktorá riadi chemicky celú sexualitu a tiež hormonálne slabé je to vo vaječníkoch. Nedostatočná sexuálna aktivita je spôsobená aj zlou hormonálnou činnosťou. Nutnosť preliečenia hormonálnej sústavy. Kyvadlo neobkreslilo miechu, ktorá prenáša sexuálne vzruchy cez nervstvo z oblasti hlavy do podbrušia. Znovu treba preliečiť. Tiež treba preliečiť ganglie okolo orgánov tela.

Psychický stav
Nestabilný psychický stav. Psychika prechádzajúca zo stabilného stavu do nestabilného. Pokiaľ je sexuálna aktivita, tak je stabilný psychický stav. Pokiaľ je nedostatok sexu, tak nestabilná psychika. Treba liečiť tabletkami.

Povaha
Máte netradične usadené psychické prejavy v kostnom nervstve a gangliách. Vyvoláva to sexuálne napätie v organizme. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je nabitá sexuálnymi chuťami, ale tie nedokážu prejsť do fyzickej podoby orgazmu. A hlavne kvôli mieche v chrbtici.

Sexus
Máte nestabilné sexuálne centrum, raz je v hlave, potom v podbruší, potom v ústnej dutine. Teda určitý chaos, nestabilné sexuálne nálady a pocity.

Pred narodením
Počas embryonálneho vývoja boli problémy s pohlavím. Boli tendencie k vývoju chlapca, potom to organizmus zmenil na ženu. Ale akosi to nedotiahol do jasnej podoby. Zase určité nejasnosti. Vaša duša je vo vnútri vás viac mužom, aj keď vonkajšie znaky sú ženského charakteru.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá sa raz mení na ženu, a potom na muža.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všade erotické predstavy a holí ľudia, ktorí sa hanbia za to, že majú pohlavie. Chaos.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nenachádzam tu nič. Slabé abstraktné, geometrické a matematické myslenie.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. V týchto obaloch je odkaz náboženský a život mníšok a rehoľníčok. Posledný obal tvoria písmená latinky.

Astrológia miechy
Máte tu malú postavu anjela. Ľudia so šťastným osudom tu majú veľkého anjela.

Astrológia ganglií
Sú tu silné a veľké zvieratá a dostatok životných energií. Vytrvalosť a húževnatosť.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch je veľká holá postava, ktorá utečie, pokiaľ sa má ísť na vec. Postava je mužského rodu. Chaos, nevie, ako sa sexuálne správať. Vhodné terapie.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Na jednej strane chcete sex a bežný život, ale osudovo vás to ťahá k náboženskému životu. Čo vy zúrivo odmietate. Môžete žiť jedno aj druhé.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na ženy. Povrchová vzrušivosť: na ženy. Pohlavná vzrušivosť: na ženy. Citová vzrušivosť: na ženský prsník ako dieťa.

Sexuálna fantázia
Je celkovo blokovaná, nedokážete vytvárať zo spomienok o sexe fantázie. Máte strach realizovať aspoň vo fantázii rôzne aj netypické sexuálne túžby. Psychické zábrany z detstva, že sa to nesmie. Treba odblokovať puritánsku výchovu, ktorá zamedzila rozvoj detskej sexuality. Treba otvoriť a dobehnúť. Všetko v sexe vo fantázii je dovolené. Treba mať neustále jasnú chuť na nejakú sexuálnu praktiku a fantazírovať. Zle zapisujete spomienky na sex do pamäte. Treba odblokovať.

Erotogénne zóny
Nie sú po tele dostatočne rozvinuté, treba ich stimulovať. Takzvaný bod G je psychicky blokovaný. Muž nedokáže erotogénne zóny rozvinúť, ale žena áno. Orgazmus je možný, ale iba za pomoci liekov a afrodiziák. Lesbické tendencie. Teda žena by vás vedela dostať do orgazmu. Môžete mať sex s mužom, ale vo fantázii si pritom predstavujte sex so ženou. Najviac by vás vydráždilo maľovanie na vaše telo.

Pridaj komentár