Som obézna. Pri výške 155cm vážim 86kg.Chcem schudnúť, žiadne zdravotné ťažkosti ešte nepociťujem, skôr ma trápi, že neviem na seba zohnať normálne oblečenie. Uvedomujem si však, že takýmto tempom sa onedlho môžu ozvať aj zdravotne problémy, preto je najvyšší čas, aby som so sebou niečo urobila.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel, prečo priberáte. Problémom sú podľa všetkého modifikované bunky tuku, ktoré strhávajú všetku toxicitu z tela, ale aj živiny, do tukových orgánov. Vnímam množstvo hnedého tuku a tukové zásoby sa vytvorili tak, že je možné ich likvidovať iba v extrémnych podmienkach. Tukové bunky sa poškodili pravdepodobne užívaním liekov. Tuk sa nemôže spaľovať normálne, iba pri extrémnom pohybe aktívneho športovca.

Diagnostika veľký mozog, stredný mozog, mozoček, miecha, brušný mozog, ganglie, krvné riečište, nervová sústava, lymfatické uzliny, hormonálne žľazy: všetky vymenované systémy a orgány kyvadlo obkreslilo, sú v poriadku.

Diagnostika pečene: kyvadlo neobkreslilo pečeň, tvorbu lymfatického moku, nervstvo v pečeni. V pečeni kyvadlo zistilo niekoľko stuhnutých miest. Tvorba žlče je nedostatočná. Pečeň je silne pasívna a nedostatočne tvorí potrebné látky. Metabolizmus aminokyselín je spomalený. Metabolizmus lipidov nemožno nájsť. Metabolizmus glukozový je nedostatočný.

Diagnostika toxicity: v organizme je nedostatok toxicity. Teda toxicita nie je v krvi a ukladá sa do tukových zložiek. Pečeň nemá z čoho vyrábať potrebné látky.

Diagnostika tukový orgán: odoberá si sám toxicitu z tela a vyrába si z nej ďalší tuk. Tukové bunky sa pozmenili na iné funkcie a spôsobilo to užívanie liekov. Antikoncepcia alebo podobné lieky.

Diagnostika vyživovacia: tukový orgán je abnormálne vyživovaný a idú sem skoro všetky živiny. Orgány a svaly sú podvyživené, nedostatok živín.

Možná terapia nápravy: veštecky som zisťoval, že kto sa dostal z podobného stavu, začal veľa športovať. To je jediná možnosť. Náprava môže trvať aj tri roky. Športovať každý deň a dosiahnuť aj určité výkony. Všetky druhy športu.

Pridaj komentár