Za posledné dva mesiace sa mi veľmi zmenil život, prehodil sa mi rebríček hodnôt, prišla som na mnohé veci a zmenila som niektoré svoje resp. okolím nanútené postoje a môj život sa stal krajším. Otváram sa sebe, celému svetu, vesmíru… Ale zároveň mám pocit, že by som mohla spraviť viac. Možno mi práve Vy budete vedieť poradiť, pomôcť. Bola by som veľmi rada.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som našiel silne vybudovaný duchovný svet. Skúste svoj osud riadiť tým smerom.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervovú sústavu a konkrétne nervové zakončenia v celom organizme. Disharmonický stav, nie choroba. Je vhodné preventívne preliečiť napríklad akupunktúrou a liekmi na posilnenie nervovej sústavy. V končekoch nervov drobné zápaly. Oslabený imunitný systém proti baktériám. Užívajte antioxidanty na posilnenie prirodzenej imunity organizmu. Ostatné v poriadku.
Psychický stav
Aurický obal je stabilne ukotvený okolo fyzického tela. Prílišná koncentrácia na veci duchovné. Bolo by vhodné obnoviť kontakt na vonkajšiu realitu. Duchovnosť by nemala viesť k odpojeniu od reálneho sveta okolo.

Povaha
Ste usadená trvalými psychickými prejavmi do šedej kôry veľkého mozgu. Nie bežné vedomie. Tu sa človek dostáva po prežití klinickej smrti, prípadne prílišným stišovaním organizmu počas spánku alebo meditácie. V šedej kôre veľkého mozgu ste usadená v spánkových lalokoch. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je nasadená na literatúru a štúdium, zvlášť ezoterickej literatúry. Takéto vedomie má mimoriadne blízko k duchovnosti a ezoterike. Z hľadiska sexuálneho táto povaha vedie k autoerotike a silnému vzťahu k svojej sexualite.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Vyciťujem tu obrazy chaosu a zmätku, čo je typické pre hysterickú povahu. Raz chcete toto, potom zase niečo iné, niekedy neviete, či chcete to, alebo niečo iné.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Obrazy ničenia astrologických schém, ktoré dovoľujú osobám nachádzať správny smer. Astrologické schémy vás zbytočne ženú do extrémnych životných situácií a vytvárajú silné riziko. Treba terapeuticky upraviť.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nenachádzam tu žiadne tenké ani hrubé písmená. Táto oblasť vašej psychiky je nedostatočne rozvinutá. Menej abstraktného, geometrického a kabalistického vnímania sveta. Chýba v tomto smere rozvoj osobnosti. Venujte sa v ezoterike kabale.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Máte tu karmu a osud mníšky. Pokiaľ chcete šťastný osud, tak by ste sa mali aktívne venovať duchovným veciam. Tiež islamskej erotickej tradícii.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Máte tu uložené anjelské sféry a všetko o anjelskom svete. V hĺbke je uložené anjelské písmo.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Z dôvodu prežitia klinickej smrti v detstve zle zapisujete do kostí, čo ste prežili. V rámci reinkarnácie nebude o vás dostatočný záznam v kostných pozostatkoch.

Astrológia miechy
Vnímam tu postavu veľkého anjela, akého majú úspešní ľudia. Vnímanie veľkej postavy anjela je iba jedným z množstva faktorov šťastného osudu.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Všade sú obrazy drobných zvierat. Ľudia so silnou vitalitou tu majú veľké a silné zvieratá. Duchovne slabo rozvinutá oblasť.

Astrológia ganglií
Charakterizuje ju obrázok malej postavičky. Ľudia s dobrými nápadmi a vynaliezavosťou tu majú veľké postavy. Zase je to iba jeden z faktorov.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch žijete duchovno islamu a to mimoriadne silno. Dá sa povedať, že svoje duchovno realizujete v snoch. Čo vás začína izolovať od vonkajšieho sveta. Vhodné terapie na ovládnutie snových pochodov.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Okolie vás prinútilo, aby ste duchovno nezdravo uzavreli na dno svojej duše a do snov. To nie je dobrý postoj k duchovnu.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na seba. Povrchová vzrušivosť: na svoje erotické stavy. Pohlavná vzrušivosť: na seba. Citová vzrušivosť: na lásku matky. Celkovo problémové sexuálne podvedomie pre harmonický vzťah.

Duchovná úroveň
Okolo vašej osoby sa tvoria biele kvietky. Teda príliš vyspelá morálka a etika. Odporúčam pestovať riadenú a kontrolovanú morálku dobra tak, aby ju okolie nezneužívalo.

Špiritizmus
Keďže ste v ranom detstve prežili klinickú smrť, tak v sebe máte informačné pole z kostných pozostatkov osoby, ktorá sa mnohonásobne reinkarnovala – Lama tulku. Je to záznam osoby, ktorá sa venovala šamanizmu, prírodnej mágii a ritualistike, tiež liečiteľstvu.

Hviezdy, šťastný osud
Iba za predpokladu aktívnej duchovnej činnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.