Piaty rok „pracujem“ na svojom duchovne a na duchovne svojho okolia. Úplne spontánne, intuitívne čítam všetko a beriem do rúk všetko, čo ma zaujme. Od „vesmírnych ľudí“ počnúc, cez všetku ezoteriku, cez východné učenia, anjelov. Proste všetko.. Veľmi by ma zaujímalo, prečo konám tak ako konám, prečo sa neviem dostať cez niektoré bloky ako napr. určitý odstup od ľudí, aj keď ku všetkým dokážem vyciťovať lásku. Určite to bude mať väzbu na moje predošlé životy, ale aj keď si to teoreticky uvedomujem, neviem sa cez to dostať.

Požiadali ste ma, aby som sa vešteckými technikami pozrel na vaše duchovno. Dopredu sa ospravedlňujem, že som nemohol napísať priaznivú správu. Verím, že pochopíte a oceníte úprimný pohľad na vás. Skúste nájsť pokoj svojej duše v náboženstve a modlitbách k Bohu.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo hormonálne žľazy v celom tele a zároveň ich označilo ako najhoršie miesto v tele. Imunita voči neštandardným bunkám je oslabená. Mali by ste sa aktívne zaujímať o imunitu a vyhnúť sa prípadným rizikám. V organizme je nedostatok hormonálnych látok kvôli zle fungujúcim hormonálnym žľazám. Organizmus si vytvára iné náhradné riešenia tvorby a zvyšuje riziko ochorenia. Odporúčam aktívne riešiť hormonálnou liečbou.

Psychický stav
Aurický obal je odpojený a to dlhodobo od fyzického tela a už teraz vyžaduje liečbu u psychológa a psychiatra. Lieky a vhodné terapie.

Povaha
Ste netradične usadená psychickými prejavmi v gangliách. To sú drobné neurónové zhluky veľkosti špendlíkovej hlavičky okolo orgánov a častí tela. Po 2 veľké ganglie sú umiestnené v hlave, za žalúdkom a za mechúrom. Sú veľké asi ako fazuľa. Vaše psychické prejavy sú chaotické a nejasné. Často vedú k negatívnemu osudu. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá si zbytočne ničí svoje šťastie.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok nereálneho žitia vo svete vlastných fantázií. Psychické problémy zrejmé.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Astrologické schémy sú zničené vplyvom iných ľudí a vedie vás to osudovo do nepríjemností. Skúste tomu predísť.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Žiadne obrazy a slabo rozvinutá schopnosť vnímať svet abstraktne, geometricky a logikou.

Astrológia karmy
Skúmam karmu ľudstva a vašich predkov, ktorá pôsobí v mozočku. Sú tu reinkarnované schémy ťažkého osudu a bolesti.

Astrológia astrálneho tela
Vo vnútri človeka sa nachádza astrálne telo so siedmimi obalmi. Dá sa to prirovnať k figúrke, v ktorej je niekoľko menších figúrok. Tieto obaly sú prázdne a obsah je mimo vaše fyzické telo. Obsahujú ľudskú bolesť a utrpenie. Siedma úroveň je prázdna.

Astrológia kostí
Skúmam v hmote kostí odtlačok alebo kópiu všetkého, čo ste prežili. Dobre sa zapisuje do vašich kostí. No programujete sa, aby ste sa už viac nereinkarnovali do tohto sveta.

Astrológia miechy
Charakterizuje to obrázok malej postavy anjela, ktorý zablúdil a vyvoláva vo vás chaos a zmätok.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Všade vnímam malé zvieratá. Psychicky slabo rozvinutá oblasť. Málo životných energií.

Astrológia ganglií
Sú tu malé postavičky, slabo rozvinuté schopnosti pre genialitu a dobré nápady.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. V snoch zničíte všetko krásne, zdravé a duchovné. Všade spúšť a neporiadok. Snažte sa ovládnuť snové procesy.

Astrológia ega
Skúmam vaše ciele a túžby, ktoré boli vytvorené vami, aj okolím. Túžba uniknúť ťažkému osudu do vlastnej fantázie. Únik je všetko.

Pridaj komentár