Po rozvode mám problém nájsť si vhodného partnera. Spočiatku, pokiaľ boli deti menšie, som všetku energiu venovala starostlivosti o ne a nehľadala som žiadneho partnera. V súčasnosti som pripravená na nový vzťah, ale nedarí sa mi. Mužov zaujímam skôr len na sex. Neviem, kde robím chybu.

Pri nahliadnutí do vášho podvedomia som zistil, že žijete viac v snoch ako v reálnom svete. A je škoda, že nedokážete využiť svoje snové podvedomie na riešenie problémov vonkajšieho sveta a seba samej.

Zdravotný stav
Celkovo v poriadku. Svoju pozornosť zamerajte na lymfatické uzliny a lymfatický systém. Disharmonické stavy. Ináč v poriadku.

Psychický stav
Aurický obal je dobre ukotvený okolo fyzického tela. Psychický stav je stabilizovaný. Celkovo ste vo svojom živote skoncentrovaná na fyzické telo. Väzba na vonkajšie predmety a objekty okolo vás je oslabená. Väzba a koncentrácia do svojho vnútra je tiež slabá.

Povaha
Ste klasicky usadená v strednom mozgu tak, ako väčšina dnešných ľudí. Zo stredného mozgu máte väzbu na ústnu dutinu. Tu je centrum hysterickej povahy (nie choroby). Charakterizuje to obrázok neistej osoby, ktorá sa snaží vešteckými metódami kontrolovať svoje okolie. Zvyšuje to vašu istotu, no nerieši korene neistoty. Teda hysterické sklony o sebe pochybovať.

Astrológia veľkého mozgu
Skúmam neuróny tejto oblasti. Nejasnosti a neistota zo všetkého, ako keby bola okolo vás tma. Astrológia je určité svetlo a veštenie tak isto. Astrálna rovina je pre vás nedostupná a málo rozvinutá. Naznačuje na určitú osudovosť. Nutnosť ovládnuť svoje psychické pochody. Veštectvo zakrýva problémy a nerieši ich. Ale je dobrou náhradou.

Astrológia stredného mozgu
Skúmam neuróny stredného mozgu. Všetko silne zakryté a nevyužívané. Nedajú sa tu cítiť astrologické schémy a obrazy. Zato cítiť prehnanú činnosť snových procesov. Príliš otvorené snové vedomie aj cez deň. Tadiaľto robíte veštecko – astrologické výlety. Teda snová astrológia.

Astrológia mozočku
Skúmam neuróny mozočku, ktorý je v zadnej časti mozgu. Nachádzam tu osoby, ktoré majú určité deformácie, na konci je veľká zdeformovaná postava. Osudovo je vám určené, aby ste ovládli svoje vnútro a svoj osud.

Astrológia miechy
Vnímam tu dobre operenú postavu, ktorú odmietate a často chcete veci riešiť po svojom a zle. Nechcete, aby vám šťastný osud pomáhal. Vnútorne odmietate šťastný osud, vlastne sa ho aj bojíte. Zlá výchova nevedúca k prijatiu pomoci a k šťastným náhodám. Nevhodný vplyv rodičov, prílišné potlačenie osobnosti.

Astrológia brušného mozgu
Skúmam neuróny v stenách čriev. Všade tma a žiadne veľké zvieratá. Odmietate vedome nižšie zložky svojho ja ako sú prírodní ľudia, zvieratá a jednoduchý život. Hľadáte to zbytočne v snových procesoch. Príroda nie je sen, ale realita okolo vás. Celkovo ste sa utiahli do snového sveta.

Astrológia ganglií
Gangliové neuróny sú pasívne a dôsledne odmietnuté z vašej strany. Zase dostali prednosť snové stavy.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Vytvorili ste si tu paralelný svet a vlastne žijete tu a vonku to nechcete, alebo chcete iba ako pohľad z idúceho vlaku. V snoch sa dobre liečite, staráte sa o psychiku, robíte astrologické výlety a jednoducho žijete tu a nie vo vonkajšom svete a to sa týka aj sexuálnych snov. Vonkajší svet sa vám zdá čudný.

Astrológia ego
Základom vášho ega je snový svet a nekonečné množstvo túžob, ktoré ste realizovali iba v snoch. Reálny svet je mimo vášho ega.

Rodová karma
Skúmam vplyv predkov na váš terajší osud. V rode osoba, ktorá svoje fantázie kreslila do rôznych knižiek. Duševne chorá osoba.

Sexuálne podvedomie
Skúmam najhlbšie city vytvorené v ranom detstve. Celková vzrušivosť: na náboženské obrazy a diela. Povrchová vzrušivosť: na minulosť. Pohlavná vzrušivosť: na mužov. Citová vzrušivosť: spánok a astrológia. Celkovo problémové sexuálne podvedomie.

Traumatické udalosti
Okolo vás je veľa čiernych bodiek. Traumu vám spôsobuje vonkajší svet a muži.

Hviezdy, šťastný osud
Iba vtedy, keď dokážete využiť sny na riešenie problémov vonkajšieho sveta.

Pridaj komentár