Mám vzťah s mužom, ktorý trvá už 7 rokov. Poznali sme sa v práci, bola som ešte vydatá, on partnerku nemal. Partner väčšinu času trávi sám alebo sa venuje svojim koníčkom, alebo je v práci. Stretávame sa veľmi málo, tak raz za týždeň alebo raz za dva týždne. On sa mi prvý neozve, vždy musím spraviť prvý krok ja. Mám pocit, že sa mu vnucujem, ale toto tvrdenie mi vyvrátil. Ja by som chcela častejší kontakt. Drží ma v neistote…neviem, čo bude ďalej. Napriek všetkému vo vzťahu zotrvávam, lebo je mi veľmi blízky a mám ho moc rada.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel na váš rozvíjajúci sa vzťah. Bohužiaľ, nedá sa hovoriť o veľkej láske. Skôr je to vzťah matky a dieťaťa. Máte silné duchovné podvedomie a máte sa venovať duchovným veciam. Je to podmienka vášho osobného šťastia.

Zdravotný stav ona
Kyvadlo neobkreslilo hormonálnu sústavu. Stupeň chorobnosti je 32, čo je disharmonický stav. Príčina je vo veľkej potrebe hormónov pre organizmus. Kyvadlo neobkreslilo lymfatický systém. Stupeň chorobnosti je 42, čo je začiatok chorobnosti. Ukladanie toxicity, ktorú nespracúva pečeň. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Stupeň chorobnosti je 52, čo je rozvíjajúca sa chorobnosť, lekársky ešte ťažko zistiteľná. Príčina je tvorba vyšších dávok bilirubínu. Nežiaduce zmeny v činnosti pečene. Ostatné v poriadku. Mali by ste sa zaujímať o svoj zdravotný stav.

Zdravotný stav on
Kyvadlo obkreslilo všetko v poriadku. Disharmonická je oblasť tenkých čriev. Nežiaduce mikroorganizmy.

Psychický stav ona
Aurický obal je okolo tela, podvedomé obaly sú v tele. Psychický stav je štandardný.

Psychický stav on
Aurický obal je čiastočne mimo tela, aj podvedomé obaly. Psychický stav je čiastočne nestabilný a vyžaduje iba vhodné psychoterapie. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá je zavalená prácou. Vorkoholik, ktorý sa chce upracovať k smrti. Neporiadok a chaos. Psychicky prepracovaná osoba, ktorá by mala zmeniť svoje pracovné návyky.

Povaha ona
Psychicky ste usadená v neurónových gangliách kože. Teda psychické prejavy idú z tejto oblasti. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá by mala žiť do svojho vnútra a to silne duchovne. Vonkajší svet a veci bežného života sú vzdialené.

Povaha on
Psychicky je usadený v strednom mozgu. Žiadna spojka do iných oblastí hlavy. Má detskú psychiku, ktorá sa nerozvinula do psychiky dospelej osoby. Charakterizuje to obrázok muža, ktorý je chaotický a zmätkársky. Často premrhá svoje dobré možnosti. Je ako malé dieťa, ktoré by sa najradšej hralo. No vie, že musí pracovať a potom to tak vyzerá, ako na pieskovisku. Práca ho unavuje a otravuje. Najradšej by sa zavrel do jednej miestnosti a staval si vláčiky.

Sexuálne podvedomie ona
Celková vzrušivosť: na malé deti. Povrchová vzrušivosť: na deti. Pohlavná vzrušivosť: na deti. Citová vzrušivosť: na veci okolo detí.

Sexuálne podvedomie on
Celková vzrušivosť: na hračky. Povrchová vzrušivosť: na veľké hračky pre dospelých ako auto, motorka ap. Pohlavná vzrušivosť: nočník a lízatko. Citová vzrušivosť: na anjelov.

Bohužiaľ, povahovo sa k sebe nehodíte a sexuálne podvedomie nemáte ani jeden vybudované na vytvorenie hlbšieho vzťahu.

Láska
Tvar srdca sa objavuje iba okolo partnera a skôr si vás privlastňuje ako matku. Všetko je na rovine návratov k matke. Okolo vás žiadne srdce nie je. Teda žiadne hlbšie city. Dôvod: mali by ste žiť duchovne do seba a tento fenomén vám nedovoľuje vytvoriť vzťah so žiadnym mužom.

Rovnoprávnosť vo vzťahu
On nechce rovnoprávnosť, chce rozhodovať a neberie na vás ohľad. Ako rozmaznané dieťa.

Romantickosť
On by aj chcel romantiku, ale vaše podvedomie nedovolí. Máte žiť duchovne dovnútra.

Vo vzťahu ako detičky
Žiadne túžby tohto druhu nie sú ani u jedného, skôr vás vlastniť ako náhradu za matku.

Racionálnosť
On sa správa racionálne, vám to vnútorný svet nedovolí.

Kamarátstvo vo vzťahu
On chce byť iba kamarát sám sebe a svojim hračkám. Vás berie iba keď potrebuje.

Nezávislosť
Ona nevie, čo chce. On chce silnú a totálnu nezávislosť.

Žiarlivosť
Ona je silne žiarlivá na neho a jeho hračky. On nepozná žiarlivosť, je mu jedno, čo si robíte.

Symbiotické
Nemáte medzi sebou symbiózu. On ju chce využívať a vy sa toho obávate. Podvedomie vás chce touto cestou trápiť.

Objektívnosť vo vzťahu
On si uvedomuje, aký je a čo môže od vás očakávať, vaše lono ako návrat do matky.

Sebectvo
On mnohonásobné sebectvo a rovina zneužívania svojho postavenia voči vám.

Je mi ľúto, že môj profil vychádza negatívne. Nemám pocit, že by váš vzťah mohol prerásť do niečoho hlbšieho. A keď prerastie, tak to bude boľavé a problematické. Sama máte zdravotné problémy. Máte meditačné podvedomie, ktoré chce, aby ste sa duchovne vyvíjali. Odporúčam dať si vypracovať veštecký profil psychiky, aké máte podvedomie a čo od vás očakáva.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.