Zaujali ma články, kde píšete ľuďom o anjelských obaloch. Zaujímalo by ma, či som niečo podobné dostala aj ja.

Požiadali ste ma o veštecký náhľad do vášho podvedomia. Na jednej strane cítim radosť, ako je vaše podvedomie pripravené na duchovnú cestu a na druhej strane smútok, ako si svoje jedinečné schopnosti v duchovnej oblasti málo všímate.

Psychický stav
Aurický obal je okolo tela a podvedomé obaly sú v tele. Dlhodobo štandardný psychický stav.

Povaha
Ste psychicky usadená vo veľkom mozgu. Tu sú usadení ľudia, ktorí prežili klinickú smrť a pozmenili svoju psychiku. Vám sa to stalo asi pred 10 rokmi počas spánku, čo zásadne pozmenilo vašu psychiku. Počas klinickej smrti sa do vás dostali spomienky dieťaťa. Je to bežné, osoby počas klinickej smrti dostanú zo sveta mŕtvych takéto záznamy. Klinickou smrťou ste si otvorili cestu do sveta mŕtvych spomienok ľudí a zvierat. Neviem, či je to pre vás šťastie alebo nie. No otvorili ste si duchovnú cestu.

Sexus
Sexus povaha sa nachádza v ústnej dutine. Charakterizuje ju detská hravá sexualita. Určité diplomatické schopnosti. Sexus centrum je umiestnené v hlave. Charakterizuje túžby a ciele v oblasti duchovnej a vlastného rozvoja. Menej deti, rodinný krb. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na duchovné veci. Povrchová vzrušivosť: na osobný duchovný rozvoj. Pohlavná vzrušivosť: ako sa stanete duchovnou osobou. Citová vzrušivosť: mať niekoho, kto vás duchovne potiahne.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. To znamená, že v živote si často robíte, čo sa vám zachce a hlavne, že z toho máte radosť. Teda niekedy úspech, a hlavne slepé cesty a neúspešnosť. V 12. roku ste dostali ďalšie podvedomé obaly. Obal túžby obsahuje osobu, ktorá má žiť v duchovnej oblasti. Doslova zasypaná ezoterickou literatúrou. Mozoček obal obsahuje duchovné stupne vývoja podľa Františka Bardona, to bol český ezoterik. Bol celkovo schopný a napísal v podstate prvú učebnicu ezoteriky. Rodostrom obal obsahuje túžbu vášho predka vydať sa podľa knižiek na duchovnú cestu. Dieťa obal obsahuje spomienky ženy, ktorá chcela, aby niekto pokračoval v diele F. Bardona. Zviera obal obsahuje Bardonove spomienky. Eros obal obsahuje tantru a duchovnú sexualitu. Šaman obal obsahuje teoretické poznatky o histórii šamanov. 7 obalov spolu obsahuje všetky teoretické poznatky o ezoterike. Teda bez debaty silné duchovné podvedomie, ktoré sa treba naučiť počúvať. Toto podvedomie vás nepustí a nedopraje šťastný osud, pokiaľ nezačnete silne duchovne žiť. Pokiaľ sa budete venovať duchovnu, tak na čo siahnete, to bude úspech.

Aura
Pred klinickou smrťou ste boli usadená v mozočku. Okolo seba v aure máte spomienky mŕtvych, ktorí sa venovali ezoterike seriózne. Aura obsahuje magmatické záznamy hlavne neúspešných jedincov. Pokúsim sa vám to upraviť na iné záznamy.

Mikrosvet
Máte čiastočne poškodené nervové zakončenia v mozgu a váš mozog kmitá, rezonuje a vibruje. Teda máte otvorený systém Silva meditácií. Tak isto je to cesta preniku do buniek tela.

Astrológia 6. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Máte záujem venovať sa duchovným záležitostiam, ale iba ako zábavu, neberiete to vážne. Podvedomiu sa to nepáči a pokiaľ nezmeníte prístup, zablokuje vám cestu k úspechu.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Aj tu sa zúrivo bránite voči duchovnej ceste. Bolo by rozumné, aby ste sa podvedomiu aj v snoch čiastočne podriadili. Pokiaľ to nespravíte, tak vám zmaže všetky dobré nápady ohľadom práce a uvedie vás do omylov.

Hviezdy, šťastný osud
Iba keď plne rešpektujete to, čo od vás očakáva vaše podvedomie a vo svojom živote dáte na prvé miesto duchovnú cestu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.