Vždy som bol iný, ako ostatní. Nemal som mnoho kamarátov. Mal som svoj svet pozorovania hviezd. Myšlienka mimozemského sveta mi nikdy nebola cudzia. V tomto mojom roku života prežívam mnohé brány poznania, ktoré boli dlho vo mne. Vidím niekedy duch. bytosti a cítim ich prítomnosť…viem si zadať príkaz a dokážem dôjsť ku osobe na miesto, kde som nikdy nebol. Vidím budúcnosť vo svojich snoch a zachytávam myšlienky ľudí. Prvýkrát som sa stretol v tomto svete s duch. entitou, keď som mal 10 rokov.

Požiadali ste ma, aby som sa veštecky pozrel do vášho podvedomia. Bohužiaľ, nepatríte k tým, ktorí majú skutočný kontakt s organickou hmotou v kozme. Ste iba utopistický fantasta rozprávok o budúcnosti. Teda úroveň spisovateľa. Možno raz nájdete schopnosť na skutočné kontakty s organickým životom v kozme.

Zdravotný stav
Všetko v norme. Celkovo dobrý zdravotný stav až na slezinu. Čiastočná chorobnosť.

Psychický stav
Aurický obal je mimo tela a podvedomé obaly sú tiež mimo. Neštandardný psychický stav a už teraz by boli potrebné psychoterapie.

Povaha
Ste usadený v neurónoch kože. Psychické prejavy na povrchu kože. Charakterizuje to obrázok osoby, ktorá má v aure okolo seba nabité vlastné predstavy o mimozemšťanoch. Iba fantázie z knižiek, nič seriózne.

Sexus
Sexus povahy je usadený na povrchu kože. Charakterizujú to obrázky osoby, vzrušujú hviezdne vojny a všetko scifi fantázie. Sexuálne podvedomie. Celková vzrušivosť: na čudáctvo. Povrchová vzrušivosť: na modely kozmických lodí. Pohlavná vzrušivosť: na vlastné pohlavie ako kozmickú loď. Citová vzrušivosť: na erotiku scifi. Celkovo problémové sexuálne podvedomie.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku ste dostali sivasté anjelské sféry. Budete si rád robiť veci po svojom. V 12. roku ste dostali ďalšie obaly. Obal túžob obsahuje obraz dieťatka, čo chce byť kozmonautom. Obal mozoček ako poslanie obsahuje čudáctvo okolo hviezd, spisovateľ a psychicky chorá osoba. Rodostrom obal – v rode bol učiteľ astrológie a fantasta. Eros obal obsahuje spomienky z erotických filmov scifi ako osoba režiséra fantastu. Prebujnená fantázia. Šaman obal obsahuje zápis špekulanta kúzelníka oblbujúceho ľudí. 7 obalov spolu obsahuje všetko o scifi knižkách. Žiadne reálne kontakty na organický život v kozme, ani na mŕtve spomienky.

Astrológia 7. neurónových oblastí
Skúmam neuróny v týchto oblastiach. Žijete to, čo máte v podvedomí. Bohužiaľ, reálne veríte, že to, čo ste prijali ako fantáziu iných o organickom živote mimo Zem, je pravda. Skutočné kontakty vyzerajú inak a museli by ste ovládať kozmické vedomie a psychický prienik do kozmu. Bližšie si o tom prečítajte v Kozmos sekcii, prípadne v Šaman sekcii. Vo vašom prípade ste iba v dobrom spisovateľ uletených fantázií o budúcnosti ľudstva. A to je veľká škoda.

Pridaj komentár