Obraciam sa na vás s prosbou, či by ste sa opäť nemohli pozrieť na moje zdravie. Prikladala som si rôzne listy na telo, ako ste mi radili, dúfam, že stav sa upravil. Píšem hlavne preto, lebo posledné mesiace pozorujem, že sa mi zviditeľňujú žily na chodidlách a rukách. Mám pocit, že sú to kŕčové žily, nakoľko to mám asi dedičné, keďže ich má moja stará mama a taktiež mala jej mama. Rada by som predišla vážnejšiemu stavu.

Požiadali ste ma o kontrolu zdravotného stavu a následne ďalšiu liečbu buniek krvného riečišťa.

Geriatrická diagnostika 7. neurónových oblastí: kyvadlo obkreslilo všetky oblasti výskytu neurónov v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Váš vek je 29 rokov. Obsah U vitamínu v tele je čiastočný, ale ešte stále je ho málo. Každý týždeň treba zjesť za veľký tanier strúhanej surovej kapusty sparenej horúcou vodou alebo kyslú kapustu.

Geriatrická diagnostika nervstva: kyvadlo obkreslilo. Stav buniek ako u 50 ročnej zdravej osoby. Obsah E vitamínu je príliš malý. Každý týždeň treba zjesť slnečnicové semiačka, lieskovce, orechy, mandle apod. Zvýšiť hladinu.

Geriatrická diagnostika pankreasu: kyvadlo obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 60 ročnej zdravej osoby. Obsah C vitamínu cez kožu je slabší. Treba si robiť obklady z nakrájaného ovocia každý týždeň raz, aspoň ruky. Upozorňujem, že fungujete na úkor pankreasu a môžete si ho časom zničiť. Treba prejsť na fungovanie z tuku.

Geriatrická diagnostika kĺbových spojov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby.

Geriatrická diagnostika kostnej drene: kyvadlo obkreslilo kostnú dreň. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika krvného riečišťa: kyvadlo ho neobkreslilo. Stav chorobnosti je 70, čo je už bežiaca chorobnosť. Stav buniek ako u 80 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je geneticky pozmenené. Stráca pružnosť a elasticitu, je príliš tenké. Príčina je, že ekzém a toxíny pozmenili bunky krvného riečišťa. Teda treba zahájiť opravu. Kúpte si čierne múmio (nie hnedé) a to niekoľko balení a Solfatan. To je sírny prípravok do kúpeľa. Obidve dostanete v lekárni. Pripravte si kúpeľ alebo omývanie tela kombináciou 1 rozpustená tabletka múmia, 1 dcl vlastného moču a čajová lyžička Solfatanu. Všetko rozpustíte v 3 l vody. Dvakrát do týždňa si omyte telo. Chvíľu nechajte pôsobiť a osprchujte. Realizovať asi 1 mesiac. Potom sa ohláste na kontrolu.

Geriatrická diagnostika lymfatického riečišťa: kyvadlo ho obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika hormonálnej sústavy: kyvadlo ju obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika blanovitých útvarov: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 10 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné.

Geriatrická diagnostika orgánov tela: kyvadlo ich obkreslilo v poriadku. Stav buniek ako u 40 ročnej zdravej osoby. Delenie buniek je dostatočné. Tukový orgán začal produkovať asi 100 užitočných látok pre telo. Vytvorili sa prerušované pásy, ktoré liečia kožu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.