Vždy ma zaujímali veci nadprirodzené. Moja prvá kniha bola parapsychológia od Bretislava Kafku a veľa mi dala. Potom som čítal pár kníh o budhizme a ovládaní vedomia. Po prečítaní týchto kníh som vedel, že akým smerom sa bude môj život odvíjať. Ešte ma zaujíma veštenie a tarot a veštenie rôznymi spôsobmi. Mojím problémom je diagnóza schizofrénia paranoidum. Prosím vás o pomoc pri riešení môjho problému.

Požiadali ste ma o veštecký náhľad do podvedomia. Zase som našiel extrémne duchovne založenú osobu, ktorá to nepochopila a zatiaľ nechce žiť ezoterický, ale klasický ľudský život. Je na vás, čo so svojím životom spravíte.

Zdravotný stav
Kyvadlo neobkreslilo nervový systém. Stupeň chorobnosti je 70, čo je už chorobný stav. Veľké množstvo nežiaducich mikroorganizmov a vírusov. Kyvadlo neobkreslilo kostnú dreň, ktorá neprešla do dospelosti a zostala z obdobia 15. roku života. Embryonálne bunky na dokončenie prechodu kostnej drene do dospelosti sú k dispozícii. Iba to treba spustiť. Slabá tvorba červených a bielych krviniek. Kyvadlo neobkreslilo pečeň. Je ešte z 10. roku života. Sú k dispozícii dve sady kmeňových buniek z embryonálneho obdobia, čo je skrytý potenciál k dlhovekosti, pokiaľ bude v organizme všetko fungovať, ako sa patrí.

Psychický stav
Aurický obal máte zmenený. Má byť okolo tela, ale zmenšil sa na veľkosť lopty a je v tele. Teda niečo ako dyslektická psychika silne zorientovaná na ezoteriku a duchovno. Treba riešiť psychoterapiami a dať ju naspäť do štandardu okolo tela.

Povaha
Ste psychicky usadený vo vnútri buniek. Je to atypické a treba vás odtiaľ vytiahnuť. Psychické prieniky cez bunky do kozmu vytvorili spojenie s organickým životom v kozme. Teda niečo ako UFO. Podrobnejšie o tejto problematike píšem v Kozmos sekcii. Toto premostenie vás núti žiť silne duchovne a venovať sa ezoterike. V zásade to odmietate a ezoteriku si chcete robiť po svojom. A to vám nedoporučujem. Premostenie psychiky na organický život v kozme je mimoriadne silné a asi 60 – 80% psychiky máte mimo telo, čo decimuje psychiku. Chýba vhodná psychoterapia.

Sexuálne podvedomie
Celková vzrušivosť: na UFO vo vás. Máte pocit, že treba utekať, lebo vás bude znásilňovať. To je nezmysel, chce iba blízky kontakt, aby vám mohlo pomáhať. Povrchová vzrušivosť: strach a strach z UFO organického života. Pohlavná vzrušivosť: strach z kastrácie. Citová vzrušivosť: psychiater a tabletky vás zachránia. To je pekná ilúzia.

Stav obalov podvedomia
V 4. roku života ste dostali anjelské sféry detských dyslektikov. Zničili ste ich vďaka nevhodným vysvetleniam vášho okolia.
V 12. roku života ste dostali ďalšie podvedomé obaly, ktoré obsahujú záznamy z vášho embryonálneho vývoja, keď ste psychicky prenikali k organickému životu v kozme. Neustále útočíte na tieto podvedomé obaly a ničíte ich, čo nie je zrovna správny postoj.

Chromozómová história
Začína klasicky India, Afrika, Grécko, Bulharsko a stredná Európa.

Génové predpoklady
Génové retiazky sú extrémne od seba vzdialené. Pokiaľ chcete fyzické a psychické zdravie, tak ezoterika u vás musí byť na dennom poriadku a to aspoň 8 hodín denne. Takto vzdialené génové retiazky má máloktorá duchovná osoba. Nemáte dobrý postoj k podvedomiu, je tu tvrdé ľudské ego.

Embryonálny vývoj
Bol poznamenaný silnou magnetickou aurou a psychickým prienikom do kozmu s návštevou organického života, čo poznamenalo vašu psychiku a nemôže fungovať v bežnom živote. Snaha okolia a nepochopenie, že musíte žiť inak ako bežní ľudia.

Snová astrológia
Skúmam vaše snové podvedomie a snový archív. Tu zúrivo bojujete s UFO organickým životom, čo nie je dobré. Mali by ste zmeniť prístup.

Hviezdy, šťastný osud
Pokiaľ chcete zdravie, pevnú psychiku a šťastný osud, tak nebojovať proti podvedomiu a žiť silne ezotericky. Je na vás, ako sa rozhodnete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.